Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ଭାଇ-ଭାଉଜଙ୍କୁ ହାଣି ଫିଙ୍ଗିଦେଲା ସାନ ଭାଇ, ୬୦କି.ମି. ଦୂରରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମୃତଦେହ

23/10/2020 at 8:48 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩।୧୦: ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏଭଳି ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଦିଲ୍ଲୀ ସ୍ଥିତ ମୁଣ୍ଡକା ଅଞ୍ଚଳରେ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି କାରଣରୁ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ଝଗଡା ଏତେ ବଢିଯାଇଥିଲା ଯେ ସାନ ଭାଇ ବଡ ଭାଇ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ରଡ୍ ରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଫଳରେ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ୬୦ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଏକ ଶୂନଶାନ୍ ସ୍ଥାନରେ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହ ଫିଙ୍ଗିଦେଇଥିଲେ ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ମୁଣ୍ଡକା ଫ୍ରେଣ୍ଡସ ଏନକ୍ଲେଭରେ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ରାଜେଶ ଓରଫ ରାଜୁ ଲାକଡା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରୁଚି ଏବଂ ତିନି ପିଲାଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ । ରାଜେଶ ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିଲେ । ସେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମଦ ପିଇ ଝଗଡା କରୁଥିଲେ । କିଛି ଦିନ ହେବ ସେ କୌଣସି କାମ କରୁନଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ରାଜେଶ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାନ ଭାଇଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ସମୟରେ ଝଗଡା ହେଉଥିଲା ।

ଅକ୍ଟୋବର ୧୬ ତାରିଖରେ ରାଜେଶ ମଦ୍ୟପାନ କରି ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ସାନ ଭାଇ ଶ୍ରୀଭଗବାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ଝଗଡା ଏତେ ଭୀଷଣ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଯେ ଶ୍ରୀଭଗବାନ ତାଙ୍କୁ ଲୁହା ରଡ୍ ରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ରାଜେଶଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ବେଳେ ଶ୍ରୀଭଗବାନ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଲୁହା ରଡ୍ ରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହ ଗାଡିରେ ରଖି ରୋହତକର ଏକ ଶୂନଶାନ ସ୍ଥାନରେ ନେଇ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ ।

ତାପର ଦିନ ରୋହତକ ପୋଲିସ ଶବ ଜବତ କରିଥିଲା । ମାତ୍ର ତାଙ୍କର ପରିଚୟ ଜଣାପଡିନଥିଲା । ଅନ୍ୟପଟେ ରାଜେଶଙ୍କ ତିନି ସନ୍ତାନ ତାଙ୍କ ବାପା-ମାଙ୍କୁ ଘରେ ନପାଇ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ସେମାନେ ମଧ୍ୟ କିଛି କହିପାରିନଥିଲେ । ଏନେଇ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦିଆଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ରୋହତକରେ ଏକ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଶବ ମିଳିଛି । ପୋଲିସ ରାଜେଶଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ନେଇ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହ ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲେ । ଘଟଣା ପରେ ଶ୍ରୀଭଗବାନ ଫେରାର ଥିଲା । ଛାନଭିନ୍ ପରେ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।

   Related Posts