Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଙ୍ଗଳବାର କଥା ହେବେ ପୁଟିନ୍ ଓ ବାଇଡେନ୍, ୟୁକ୍ରେନ ହେବ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ମାଆର ସାହସ ଆଗରେ ହାରିଲା ବାଘ, ନିଜ ପୁଅକୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଛଡାଇ ଆଣିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୭୯୬ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୨୪୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୟୁକ୍ରେନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଋଷ ! ପୁଟିନଙ୍କ ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୈନ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ-ଫେବୃଆରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହର, ଓମିକ୍ରନ୍ ସାଜିବ ବାହକ : ଦାବି କଲେ ବିଶେଷଜ୍ଞ
  • ||
  • ଚାଲିଥିଲା ଧାନ ଚୋରା ଚାଲାଣ, ୨୨୦ ବସ୍ତା ଜବତ କଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ଦୁର୍ବଳ, ଟଳିଲା ବଡ ବିପଦ : ପୁରୀଠୁ ୨୭୦ କିମି ଦୂରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷା, ଧାନ ଫସଲ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ
  • ||

ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବାକୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦରୁ ମୁମ୍ବାଇ ପଦଯାତ୍ରାରେ ବାହାରିଲେ ଯୁବକ

8/06/2021 at 2:38 PM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୦୮/୦୬ : ତେଲେଙ୍ଗାନା ବିକାରବାଦ ଜିଲ୍ଲାର ଇଣ୍ଟରମିଡିଏଟର ଜଣେ ଛାତ୍ର ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଚାଲି ଚାଲି ଆସୁଛନ୍ତି । ଦୋମା ମଣ୍ଡଳ ସ୍ଥିତ ଦୋରାନପଲ୍ଲି ଗାଁର ଭେଙ୍କଟେସ ଇଣ୍ଟରମିଡିଏଟ ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷ ଛାତ୍ର । ଟଙ୍କା ମା’ଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି । ବାପା ଅଟୋ ରିକ୍ସା ଚଳାନ୍ତି ।

ଭେଙ୍କଟେସଙ୍କ ପିତା ଫାଇନାନ୍ସରେ ଏକ ଅଟୋ ରିକ୍ସା ଆଣିଥିଲେ । କରୋନା ମହାମାରୀ ଓ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ଅଟୋ ବେଶୀ ଚାଲୁନି । ପରିବାରରେ ଋଣ ବୋଝ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ଘର ଚଳାଇବା ମୁସ୍କିଲ ହୋଇଗଲାଣି । ଅଟୋର କିସ୍ତି ଦେଇ ପାରିନଥିବାରୁ ଫାଇନାନ୍ସ କମ୍ପାନୀ ଆସି ଅଟୋ ନେଇଗଲେ । ପିତାଙ୍କ ଏହିଭଳି ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଭେଙ୍କଟେସ ନିରାଶ ହୋଇଗଲେ ।

ଭେଙ୍କଟେସ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ବଡ ପ୍ରଶଂସକ । କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଯେଉଁଭଳି ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ଭେଙ୍କଟେସ ସୋନୁଙ୍କୁ ଭଗବାନ ଭଳି ପୂଜା କରନ୍ତି । ସେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ଯେ ହାଇଦ୍ରାବାଦରୁ ଚାଲି ଚାଲି ମୁମ୍ବାଇ ଯିବେ ଓ ସେଠାରେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ । ସୋନୁଙ୍କୁ ଭେଟି ସେ ନିଜ ଦୁଃଖ ଜଣାଇବେ ଓ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବେ ।

ଭେଙ୍କଟେସ କହିଛନ୍ତି, ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ କି ନ କରନ୍ତୁ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥାନ୍ତୁ । ମୁମ୍ବାଇ ଯିବା ରାସ୍ତାରେ ଯେଉଁଠି ବି ମନ୍ଦିର, ମସଜିଦ, ଚର୍ଚ୍ଚ, ଗୁରୁଦ୍ୱାରା ପଡେ ସେ ସେଠାରେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତି । ଭେଙ୍କଟେସ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ପ୍ଲାକାର୍ଡ଼ ଧରି ହାଇଦ୍ରାବାଦର ପଟାନଚେରୁରୁ ମୁମ୍ବାଇ ପଦଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ହାଇଦ୍ରାବାଦରୁ ମୁମ୍ବାଇ ୭୦୦ କିଲୋମିଟର । ସେ କହିଛନ୍ତି ସେ ଯେତେବେଳେ ହାଲିଆ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ମନେପକାନ୍ତି । ପୁଣି ତାଙ୍କର ଜୋସ ଆସିଯାଏ ଓ ସେ ପୁଣି ଚାଲିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଅନ୍ତି ।

ଭେଙ୍କଟେସଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଭିଡିଓ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ପାଖକୁ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଛି | ସେ ଫେସବୁକରେ ଭେଙ୍କଟେସଙ୍କ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି, ‘ମୋତେ ଏତେ ଭଲପାଉଥିବାରୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ । କିନ୍ତୁ ନିଜ ଜୀବନକୁ ଏମିତି ବିପଦରେ ପକାଅନି । ମୁଁ ଜାଣିଚି ମୋତେ ବହୁତ ଲୋକ ଭଲପାଆନ୍ତି । ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ମୋର ସ୍ନେହ ଓ ଭଲପାଇବା ରହିଛି ।’

   Related Posts