Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗୋଆରେ ଏନସିପି-ଶିବସେନାର ହାତ ଛାଡିଦେଲା କଂଗ୍ରେସ, କହିଲା-‘ଆମର ଏକାକି ଜିତିବା କ୍ଷମତା ଅଛି’
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୦୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୩୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୭୭୪୬୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଜୋଶ୍ ଏବେବି ଅଛି : ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଅଧିନାୟକଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ କୋହଲି
  • ||
  • ପ୍ରଚାର ବେଳେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହଟହଟା, ତଡିଦେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ ଓ ଲୁଟ୍ ଘଟଣା : ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଡିସିପି
  • ||

କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରୁ ଖସି ଗାଁକୁ ପଳାଇଲେ ଯୁବକ, ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିବା ପରେ ଏବେ ବିପଦରେ ସାରା ଗାଁ

25/04/2020 at 6:42 PM

ଆଲିଗଡ ୨୫।୪: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଆଲିଗଡ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ଯୁବକ ସାରା ଗାଁକୁ ସମସ୍ୟାରେ ପକାଇଛନ୍ତି । ସମଗ୍ର ଗ୍ରାମବାସୀ ଏବେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଆତଙ୍କରେ ପଡିଛନ୍ତି । ଜଣେ ଯୁବକ ନୋଏଡାର କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରୁ ଆଲିଗଡକୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

କରୋନା ସନ୍ଦେହରେ ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡାର ଗାଲଗୋଟିଆ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟର କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ରଖାଯାଇଥିଲା । ସେ ସେଠାରୁ ଖସି ପଳାଇଥିଲେ । ଆଲିଗଡର ଖୈର ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ମୈର ଗାଁକୁ ଆସିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେହି ଯୁବକଙ୍କର କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଥିଲା । ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ଏକ ଟିମ୍ ଯୁବକଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନର ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଯୁବକଙ୍କୁ ନୋଏଡାକୁ ଫେରାଇ ଆଣିଛନ୍ତି । ସେତେବେଳକୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଯୁବକ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିଲେ । ଏହାପରେ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିବା ପରିବାର ସମେତ ଗାଁର ୯ ଜଣଙ୍କୁ ଛେରାଟରେ ଥିବା ଆଇସୋଲେସନ ସେଣ୍ଟରରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ କରାଯାଇଛି । ଏହାସହ ସମଗ୍ର ଗାଁକୁ ମଧ୍ୟ ସାନିଟାଇଜ୍ କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କର ବୟସ ୩୭ ବର୍ଷ । ସେ ନୋଏଡାର ଏକ ଢାବାରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ଅନେକ ଦିନ ଧରି ସେ କରୋନା ରୋଗର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଯାହାପରେ ତାଙ୍କୁ କରୋନା ସନ୍ଦେହରେ ନୋଏଡାର କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts