Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦୈନିକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ତୂଳନାରେ ଆଜି କମିଲା ସୁସ୍ଥ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୭୨୮
  • ||
  • ଯୋଡାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ କାଳିଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଏସସିବିରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଥିଲେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ, ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା
  • ||
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ମାଆର ଲିଭ-ଇନ୍-ପାର୍ଟନରକୁ ହତ୍ୟା କରି ପୋଲିସକୁ ଫୋନ କଲା ଯୁବକ : କହିଲା ‘ମୁଁ ସାବତ ବାପାକୁ ମାରିଦେଲି’

17/05/2019 at 1:10 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୫: ବାବା ହରିଦାସ ନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ବୁଧବାର ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜ ମାଆର ଲିଭ୍-ଇନ୍-ପାର୍ଟନରର ଗଳାରେ ଛୁରୀ ଭୁଷି ହତ୍ୟା କରିଛି। ଘଟଣା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଶବ ପାଖରେ ବସିଥିଲା ଏବଂ ମାଆଙ୍କ ସାମନାରେ ପୋଲିସକୁ ଫୋନ୍ କରି ହତ୍ୟାର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା। ପୋଲିସ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଥଲା।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିବା ଛୁରୀ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ମୃତକଙ୍କ ନାଁ ଦେବେନ୍ଦ୍ର କୁମାର(୨୮)। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ତା’ର ୧୫ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଭଉଣୀକୁ ଖରାପ ନଜରରେ ଦେଖୁଥିଲା। ଯାହା ସେ ଆଦୈା ସହି ପାରିନଥିଲା। ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ପୋଲିସଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରମେଶ(୨୦)(ଛଦ୍ମନାମ) ପରିବାର ସହ ଗୋପାଳ ନଗର,ନଜଫଗଡ଼ରେ ରୁହେ। ସେ ନିଜ ମାଆ(୪୫) ଏବଂ ଭଉଣୀ(୧୫) ସହ ରୁହେ। ରମେଶ ଲୁଗା ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିଲା। ୨୦୧୧ମସିହାରେ ତା’ ବାପା ରୋଗଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିଲେ।

ସେଦିନ ପରଠୁ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିଲେ। ରମେଶର ମାଆ ଦେବେନ୍ଦ୍ରକୁ ବିବାହ କରିବା କଥା କହୁଥିଲେ। ଦେବେନ୍ଦ୍ରଠାରୁ ରମେଶ ମାଆର ଏକ ପୁଅ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା ଯାହାକୁ ଏବେ ୭ବର୍ଷ। ଦେବେନ୍ଦ୍ର ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହି ଯାଉଥିଲା।

ଏହା ରମେଶକୁ ଆଦୈା ଭଲ ଲାଗୁନଥିଲା। ସେ ଅନେକ ଥର ଏହି କଥାର ବିରୋଧ କରିଥିଲା। ଦେବେନ୍ଦ୍ର ରମେଶର ଭଉଣୀକୁ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ନଜରରେ ଦେଖୁଥିଲା। ବୁଧବାର ଦ୍ବିପ୍ରହରେ ସେ ମାଆ ଏବଂ ଦେବେନ୍ଦ୍ରକୁ ଏକାଠି ଦେଖି ରାଗିଯାଇଥିଲା।

ଏହାପରେ ରମେଶ ,ଦେବେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସହ ଝଗଡ଼ା କରିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ରମେଶ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା। ସେଠାରୁ ଛୁରୀ ଆଣି ଦେବେନ୍ଦ୍ରର ଗଳାରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଦେବେନ୍ଦ୍ରର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ଏହାପରେ ରମେଶ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା।

   Related Posts