Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ଘରେ କେହି ନଥିବା ବେଳେ ନିଜର ପୁରୁଷବନ୍ଧୁକୁ ଫୋନକରି ଡ଼ାକିଲେ ଯୁବତୀ, ତା ପରଦିନ ସକାଳେ ଏମିତି କଣ ଦେଖିଲା ଚମକି ପଡ଼ିଲା ସାନ ଭଉଣୀ

25/03/2019 at 9:06 PM

ଶାହଜହାଂପୁର ୨୫/୩- ବିବାହ ପାଇଁ ସରିଥିଲା ଯୋଜନା । ହୋଲି ପରେ ହୋଇଥାନ୍ତା ବିବାହ । ଛୁଟି ନେଇ ମାଆ-ବାପା ଯାଇଥିଲେ ଗାଁକୁ । ହେଲେ ଏମିତି କିଛି ଘଟଣା ଘଟିଲା ..ସରିଗଲା ସବୁଖେଳ ।

ଶିବପାଲ ସିଂ ସୀମାପୁରର ଗାଁର ମୂଳବାସିନ୍ଦା ହେଲେ ବି ଦିଲ୍ଲୀରେ ଚାକିରି କରି ପରିବାର ସହ ରହୁଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅ ଓ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଥିଲା । ଝିଅ ଦୁଇଜଣଂକୁ ଛାଡ଼ି ସେ ଗାଁ ସୀମାପୁର ହୋଲି ପାଇଁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସାନଝିଅ ବି ହୋଲି ମନାଇବାକୁ ଅନ୍ୟଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା ।

ବଡ଼ଝିଅ ଶିବାନୀ ସହିତ ଘରପାଖରେ ରହୁଥିବା ବାଦାମ ସିଂ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ସହ ବିବାହ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା । ହୋଲି ପରେ ବିବାହ ଆୟୋଜନ ହେବାକଥା ମଧ୍ୟ ତାରିଖ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଥିଲା । ଘରେ କେହି ନଥିବାରୁ ବାଦାମ ସିଂକୁ ଶୀବାନୀ ଘରକୁ ଡ଼ାକିଥିଲା । ରାତିସାରା ସେମାନେ ସାଥିହୋଇ ରହିଥିଲେ । ସକାଳେ ବାଦାମ ସିଂ  ଶିବାନୀଙ୍କ ଘରୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ।

କିଛି ସମୟରେ ପରେ ଶୀବାନୀର ସାନଭଉଣୀ ଆସି ଘରେ ପହଂଚିଥିଲା । ଘରେ ପହଂଚି ଶୀବାନୀ ଫ୍ୟାନରେ ଫାଶିଦେଇଥିବା ଦେଖିଥିଲା । ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଶୀବାନୀ  ଫାଶୀ ଦେଇଥିବା ଦେଖି ସାନ ଭଉଣୀର ମୁଣ୍ଡ କିଛି କାମ କରି ନଥିଲା ।

ପରିବାର ଲୋକ ସାନଝିଅଠାରୁ ଏହି ଖବର ଶୁଣି ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସେହିଦିନ ସୀମାପୁରରୁ ଦି୍ଲ୍ଲୀ ପଳାଇ ଆସିଥିଲେ ପରିବାରଲୋକ  ।

ପୋଲିସ ଶବକୁ ଜବତ କରି ଏହି ଘଟଣାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ଶୀବାନୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି କି ତାକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts