Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ବିବାହ କରିବାରୁ ମନାକରିଦେବାରୁ ଯୁବତୀକୁ ଜୀଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ଦୁଇଟି ଛୁଆର ବାପା

17/12/2018 at 3:59 PM

ହଜାରିବାଗ ୧୭/୧୨- ବରହି ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ କରିମାଟି ଗାଁର ଘଟଣା । ଦୁଇଟି ଛୁଆଥିବା ଜଣେ ବିବାହିତ ଯୁବକକୁ ବିବାହକରିବାକୁ ରାଜି ନହେବାରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଜୀଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ଯୁବକ । ସ୍ଥାନୀୟଅଂଚଳରେ ଏହିଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ସଦର ହସପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ହେଉଛନ୍ତି ।

ଘଟଣାଟି ଏମିତି ; ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶଂକର ଯାଦବ ନିଜ ଶଳା ରାହୁଲ କୁମାର ପାଇଁ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମାଆକୁ ୩ ଲକ୍ଷ ଟଂକା  ମଧ୍ୟଶଂକର ଯାଦବ ଦେଇଥିବା କଥା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଶଂକର ଯାଦବର ଶଳା ରାହୁଲଅନ୍ୟତ୍ର ବିବାହ କରିବା କଥା କହିବାରୁ ଏହି ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ।

ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ରାହୁଲ କୁମାରର  ବିବାହଭାଙ୍ଗିଯିବା ପରେ ନିଜେ ବାହାହେବାକୁ ଶଂକର ଯାଦବ ଯୁବତୀ ଜଣକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ । ଶଂକର ଯାଦବ ବିବାହିତ ଥିଲା ଓ ତା ର ଦୁଇଟି ପିଲା ଥିବାରୁ ଯୁବତୀ ଜଣକ ରାଜି ହୋଇ ନ ଥିଲେ । ଏହି ବିବାହ ପାଇଁ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମାଆକୁ ୩ଲକ୍ଷ ଟଂକା ଦେଇଛନ୍ତି ମାନେ ତାଙ୍କ ଶଳା ବାହା ନ ହେଲେ ସେ ନିଜେ ବାହା ହେବେ ବୋଲି ଜିଦ ଧରି ବସିଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ଶଂକର ଯାଦବଙ୍କ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା । ଫଳରେ ଶଂକର ଯାଦବ ରାଗିଯାଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କିରୋସିନି ଢ଼ାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣା ଘଟିବା ପରେ ଗାଁ ଲୋକେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶଂକର ଯାଦକକୁ କାବୁ କରି ପୋଲିସରେ ଦେଇଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

ସେପଟେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାରକରି ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts