Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନ ଲିଫ୍ଟ ଭିତରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଅସଂଜତ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

9/02/2019 at 12:42 PM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୯/୨ : ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନ ଲିଫ୍ଟରେ ଅସଂଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଭିଡିଓ ଲିକ ହୋଇଛି | ଘଟଣା ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନର | ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରମୀଯୁଗଳଙ୍କ ୩ଟି ଭିଡିଓ ଲିକ ହୋଇଛି | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟ ସହରର ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନରେ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ ଲିକ ହୋଇଛି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଭିଡିଓ ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନର କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମରୁ ନିଆଯାଇଛି | ଏହି ମାମଲାରେ ଯାଞ୍ଚ ନିର୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି | ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମେଟ୍ରୋ ରେଳ ଲିମିଟେଡ଼ର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଭିଡିଓ ଲିକ ଘଟଣାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି |
ମେଟ୍ରୋ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଭିଡିଓ ଲିକର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି | ଲିଫ୍ଟ ଭିତରେ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ ଯେମିତି ଆଗକୁ ନହେବ ସେଥିପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଉଚିତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ମେଟ୍ରୋ ଅଧିକାରୀ | ମେଟ୍ରୋ ଲିଫ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ସିସିଟିଭି ଲଗାଯାଇଛି |


ତଥାପି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ଏଭଳି କେମିତି କଲେ ତାହା ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ | ଲିଫ୍ଟ ଭିତରେ ସିସିଟିଭି ଲାଗିଥିବା ବୋଧହୁଏ ଏମାନେ ଜାଣିନଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ମେଟ୍ରୋ ଅଧିକାରୀ | ଦୁଇଟି ଭିଡିଓରେ ସେମାନେ ସିସିଟିଭି ଲାଗିଥିବା ଜାଣିପାରିନଥିବା ବେଳେ ତୃତୀୟ ଭିଡିଓରେ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିଥିବା ଭଳି ଲାଗୁଚି ବୋଲି କହିଥିଲେ ଅଧିକାରୀ |
ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନରେ ଥିବା ଲିଫ୍ଟ ସାଧାରଣତଃ ବୟସ୍କ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଅକ୍ଷମ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି |

ପୂର୍ବରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନ ଲିଫ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଭିଡିଓ କେହି ଜଣେ ପର୍ନ ସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ଼ କରିଦେଇଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ଏଭଳି ସାର୍ବଜନିକ ସ୍ଥାନରେ କିମ୍ବା ଲିଫ୍ଟ ଭିତରେ ଅଶ୍ଳୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ନକରିବାକୁ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ମେଟ୍ରୋ ଅଧିକାରୀ |

   Related Posts