Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୁର୍କୀରେ ବଡ ଧରଣର ଭୂକମ୍ପ ପରେ ସୁନାମି: ପ୍ରକୃତି ରଚିଲା ତାଣ୍ଡବଲୀଳା, ୬ ମୃତ, ୨୦୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଆହତ
  • ||
  • ବିଜେପିକୁ ତିର୍ତ୍ତୋଲବାସୀ ନିଶ୍ଚୟ ଜିତାଇବେ ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହାତମୁଠାକୁ ଟାଣ କରିବେ- ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • PL 2020: ଗର୍ଜିଲା କ୍ରିସ୍ ଗେଲଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍, ରାଜସ୍ଥାନ ସମ୍ମୁଖରେ ୧୮୬ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଲା କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇ ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସିଲା ବସ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ସେନେଗଲ୍‌ ଉପକୂଳ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିଗଲା ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ଡଙ୍ଗା: ୧୪୦ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବଞ୍ଚିଗଲେ ୬୦
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରୁ ଆଉ ୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୨୩୭
  • ||
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ସିନ୍ଧିଆ ପରିବାରରେ ଉଠିଥିବା ପ୍ରାଚୀର ଭାଙ୍ଗିଲା, ଜାଣନ୍ତୁ BJPରେ ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟଙ୍କ ଯୋଗଦାନକୁ ନେଇ କ’ଣ କହିଲେ ପିୟୁସୀ

12/03/2020 at 4:28 PM

ପୂର୍ବତନ ରାଜସ୍ଥାନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବସୁନ୍ଧରା ରାଜେ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ଯଶୋଧରା ରାଜେ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଦେଇଥିବା ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସିନ୍ଧିଆ ପରିବାରରେ ଉଠିଥିବା ପ୍ରାଚୀର ଏବେ ଭାଙ୍ଗିଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଭାଇ ଓ ମାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ବିବାଦ ସେମାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ବି ସମାଧାନ ହୋଇନଥିଲା। ଏଣୁ   ସମସ୍ୟା ଜ୍ୟୋତି ରାଜେ ଓ ମୋ ମଧ୍ୟରେ ଆସିଥିବା ବେଳେ ଜ୍ୟୋତି ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେଇ ମୋ କାନ୍ଧରେ ଥିବା ବୋଝ ଓହ୍ଲେଇଛନ୍ତି। ଏଣୁ ସେ ଏବେଠୁ ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡିବା କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ନୁହେଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଯଶୋଧରା। ଦିନେ ନା ଦିନେ ଏହାହିଁ ହେବାର ଥିଲା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଠି ସମ୍ମାନ ନଥିଲା, ଉତ୍ପିଡନ କରାଯାଉଥିଲା ସେଠୁ ସେ ବାହାରିବା ନିଶ୍ଚିତ ଥିଲା। ଏଣୁ ସେ ନିଜେ ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାଗତ ସମାରୋହରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଆସିଥିବା କହିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ହେଉଥିବା ଗଦ୍ଦାର ଅଭିଯୋଗ ସମ୍ପର୍କରେ ପଚରା ଯିବାରୁ ଯଶୋଧରା କହିଥିଲେ ଯେ ସମସ୍ତ ବିକଳ୍ପ ଶେଷ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆକ୍ଷେପ କରାଯାଉଛି।

ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟଙ୍କୁ ମାଫିଆ କୁହାଯାଉଥିବା ନେଇ ପଚରା ଯିବାରୁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିନ୍ଦନୀୟ କଥା ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସେ କିଛି କହିପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ତେବେ ଦିଗବିଜୟ ସିଂହଙ୍କ ଅଭିଯୋଗର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ ଯଶୋଧରା କହିଥିଲେ ଯେ ଦିଗବିଜୟଙ୍କ ପିତା ମୋ ମାଙ୍କ ଅତି ନିକଟତମ ଓ ତାଙ୍କ ସର୍ଦ୍ଦାର ଥିଲେ। ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ଏବେ ବିଜେପି ସରକାର ପୁଣି ଫେରିବ ଏତିକି ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ବୋଲି ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ  କହିଛନ୍ତି ଯଶୋଧରା  ।

   Related Posts