Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ହେଲିକେପ୍ଟରରେ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଲେନି ବିମାନ ବନ୍ଦର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ, ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଯୋଗ ଦେଇପାରିଲେନି ବ୍ରହ୍ମପୁର ସଂକଳ୍ପ ସମାବେଶରେ

6/04/2019 at 6:10 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୬|୪: ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଜୟ ସଂକଳ୍ପ ସମାବେଶରେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଯୋଗ ଦେଇପାରିନଆହଁନ୍ତି । ସମାବେଶରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ଯୋଗୀ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରୁ ବିମାନଯୋଗେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ହେଲେ ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଯିବା ପାଇଁ ବିମାନ ବନ୍ଦର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଯୋଗୀଙ୍କୁ ଅନୁମତି ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି ।

ଫଳରେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଜୟ ସଂକଳ୍ପ ସମାବେଶରେ ସମବେତ ଜନତାଙ୍କୁ ଫୋନଯୋଗେ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଛନ୍ତି । ଖବରନେବାରେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ବିଳମ୍ବରେ ଯୋଗୀ ପହଂଚିବା ସହ ବ୍ରହ୍ମପୁରରୁ ଫେରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ ବୋଲି ହେଲିକେପ୍ଟର ଉଡାଣକୁ ବୁବନେଶ୍ବର ବିମାନବନ୍ଦର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଅନୁମତି ଦେଇନଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ବ୍ରହ୍ମପୁର ଆମ୍ବପୁଆଠାରେ  ଆଜି ବିଜେପିର ସଂକଳ୍ପ ସମାବେଶ ହୋଇଥିଲା । ଦିନ ୩.୧୫ ମିନିଟରେ ଯୋଗୀ ଏହି ସମାବେଶରେ ଯୋଗ ଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ହେଲିକେପଟ୍ରକୁ ଉଡାଣ ପାଇଁ ଅନୁମତି ନମିଳିବାରୁ ସେ ସମାବେଶରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିନଥିଲେ । ତେବେ ଫୋନରେ ଯୋଗୀ ରାଜ୍ୟସରକାରଙ୍କୁ ତୀବ୍ର ସମାଲୋଚନା କରି ସମବେତ ଲୋକଙ୍କୁ ଉଦବୋଧନ ଦେଇଥିଲେ । ବ୍ରହ୍ମପୁର ଲୋକସଭା ଆସନର ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଓ ୭ଟିଯାକ ବିଧାନସଭା ଆସନର ପ୍ରାର୍ତୀଙ୍କୁ ବିପୁଳଭୋଟରେ ବିଜୟୀ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଗୀ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ ।  

   Related Posts