Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

କରୋନାକୁ ନେଇ Yes Bank ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାଣା କପୁର ଆତଙ୍କିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ?

21/03/2020 at 2:33 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧।୩: ମନିଲଣ୍ଡ୍ରିଂ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ଇୟେସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାଣା କପୁର କରୋନାକୁ ନେଇ ହାଜତରେ ଆତଙ୍କିତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଭୟ ସମ୍ପର୍କରେ ଓକିଲ କୋର୍ଟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ (ଇଡି)ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କପୁର ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ  ବିଚାରବିଭାଗୀୟ ହାଜତରେ ଅଛନ୍ତି।

ଶୁକ୍ରବାର ଇଡି କପୁରଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ହାଜର କରାଯିବାମାତ୍ରେ ଏକ ଅନ୍ୟମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ୱାରେଣ୍ଟ ଦାବି କରିଥିଲେ। ତେବେ କୋର୍ଟ ରାଣାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର କିଛି ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଅଛିକି ବୋଲି ପଚାରିଥିଲେ। ଏହାର ଜବାବରେ ସେ ଗତ ୬-୭ ବର୍ଷ ହେଲା ଆଜମାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଠାରେ ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ ଶକ୍ତି ହ୍ରାସ ହୋଇଥିବାର ଅନୁଭ କରୁଥିବା କହିଥିଲେ। ସେହିପରି ସେ ଅବସାଦର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ମଧ୍ୟ କୋର୍ଟଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ।

ତେବେ ଇଡି ତାଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବାକୁ ନ ଚାହିଁବାରୁ କୋର୍ଟ ରାଣାଙ୍କୁ ଏପ୍ରିଲ ୨ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଚାରବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ତେବେ ଦେଶରେ ଏବେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଜାରି ଥିବାରୁ ଜେଲ ହାଜତରେ ରାଣା ସଂକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ତାଙ୍କ ଓକିଲ ଆଶଙ୍କା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଏଣୁ କୋର୍ଟ ଜେଲ ବିଭାଗଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟପ  ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଆବଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ସମୟ ସମୟରେ ଡାକ୍ତରୀ ଚିକିତ୍ସା ଉପଲବ୍ଧ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts