Tuesday, October 15, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ହଳଦିଆ ଶାଢୀ ପରେ ଏବେ ମିନି ସ୍କର୍ଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ମହିଳା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଫଟୋ, ଭାଙ୍ଗିଲା ବିଗ୍ ବସ୍ ସ୍ୱପ୍ନ

ଗତ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ବେଳେ ହଳଦିଆ ଶାଢୀ ପରିହିତା ଜନୈକା ପୋଲିଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଲୋକେ ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ଧାନରେ ବି ଲାଗିଯାଇଥିଲେ। ଶେଷରେ ତାଙ୍କର ପରିଚୟ ମିଳିଥିଲା। ମହିଳାଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ଲକ୍ଷ୍ନୌ ପିଡବ୍ଲୁଡି ବିଭାଗର କନିଷ୍ଠ ସହାୟିକା ରୀନା ଦ୍ୱିବେଦୀ। ତେବେ ତାଙ୍କ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧା ଫଟୋ ପରେ ମିନିସ୍କର୍ଟ ପିନ୍ଧା ଫଟୋ ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆଣିଥିଲା।

ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦରୀ ରୀନାଙ୍କ ଜୀବନ କାହାଣୀ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପରି ସୁନ୍ଦର ନୁହେଁ। ସେ ପିଡବ୍ଲୁଡିରେ ବରିଷ୍ଠ ସହାୟକ ପଦରେ ଅଧିଷ୍ଠିତ ସଞ୍ଜୟ ଦ୍ୱିବେଦୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ୨୦୦୪ ମସିହାରେ ରୀନାଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ଅସମୟରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପରଲୋକ ଯୋଗୁ ତାଙ୍କୁ ସରକାରଙ୍କ କର୍ମଚାରୀ ପରିବାର ପୁନର୍ବାସ ଯୋଜନାରେ କନିଷ୍ଠ ସହାୟକ ଚାକିରୀ ମିଳିଛି। ତାଙ୍କର ପୁଅଟିଏ ବି ଅଛି। ସେ ସବୁ ବେଳେ ଫିଟ୍ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏଣୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଶରୀର ଅନୁରୂପ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତି।

ଗତ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ବେଳେ ମତଦାନ ବାକ୍ସ ନେଇ ରୀନା ପୋଲିଂ ବୁଥକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ କେହି ତାଙ୍କର ଫଟୋ ଉଠାଇ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ କରିଦେଇଥିଲା। ତା ପରଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ସବୁଠି ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କୁ କିଛି ଭୋଜପୁରି ଫିଲ୍ମର ଅଫର ବି ମିଳିଛି। ହେଲେ ପୁଅ ଲାଗି ସେ ଅଫରକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖାନ କରିଛନ୍ତି। ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ବିଗ୍ ବସ୍ କଣ୍ଟେଷ୍ଟାଣ୍ଟ ହେବାକୁ ବି କହୁଥିଲେ। ହେଲେ ବିଗ୍ ବସ୍-୧୩ରେ ଚଳିତବର୍ଷ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଛି। ଏଥରେ ରୀନାଙ୍କୁ ସ୍ଥାନ ମିଳିବ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ଜାଣି ଯାଇଛନ୍ତି।

1083 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର