Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାୱତଙ୍କ ମରଶରୀର, ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||

ସମସ୍ତିପୁରରେ ତେଜସ୍ବୀଙ୍କ ପ୍ରଚାର, କହିଲେ- ‘ହେଲିକପ୍ଟରକୁ ଟ୍ରାକ୍ଟର କରିଦେଲୁ କିନ୍ତୁ ଭାଙ୍ଗି ପାରିଲୁନି ଲାଲୁଜୀଙ୍କ ରେକର୍ଡ’

29/10/2020 at 7:34 PM

ପାଟଣା ୨୯/୧୦: ବିହାର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କମ୍ପୁଛି କ୍ୟାମ୍ପେନ୍‌। ସଭା, ରାଲି କରି ଭୋଟରଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ରାଜନୈତିକ ଦଳ। ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ସଭା ଓ ରାଲି ହେଉଛି କିନ୍ତୁ ଲାଲୁଙ୍କ ରେକର୍ଡ କେହି ଭାଙ୍ଗି ପାରିନାହାନ୍ତି। ଏଭଳି ସମସ୍ତିପୁରର ଉଜିଆରପୁର ସଭାରେ  ଖୋଦ ଆରଜେଡି ନେତା ତେଜସ୍ବୀ ଯାଦବ କହିଛନ୍ତି।

ଉଜିଆରପୁର ସଭାରେ ତେଜସ୍ବୀ କହିଛନ୍ତି, ୧୩-୧୩ ସଭା କରିବାକୁ ପଡ଼ୁଛି। ବେଳେବେଳେ ୧୬ ସଭା ହୋଇଯାଉଛି। ହେଲିକପ୍ଟରକୁ ଟ୍ରାକ୍ଟର କରିପକାଇଛୁ କିନ୍ତୁ ଲାଲୁଜୀଙ୍କ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିପାରିଲୁ ନାହିଁ। ତାଙ୍କ ନାଁରେ ୧୬ ରାଲି କରିବାର ରେକର୍ଡ ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଆମେ କେବଳ ୧୬ ସଭା କରିଛୁ।

ଏନଡିଏକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ତେଜସ୍ବୀ କହିଥିଲେ, ବିଜେପି ବାଲା ଓ ନୀତିଶ କୁମାର ଆମ ପଛରେ ୩୦-୩୦ ହେଲିକପ୍ଟର ଲଗାଇଛନ୍ତି। ଉଜିଆରପୁର ବାସିନ୍ଦା ଜାଣିଛନ୍ତି ବିହାରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ଭାରୀ। ଆମେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ଭାରୀ କାରଣ ବିହାର ଜନତା ଆମ ସହ ଛିଡ଼ା ହୋଇଛନ୍ତି।

ପିଆଜ କିଲୋ ଶତକ ଛୁଇଁଛି। କେଉଁଆଡ଼େ ଗଲେ ବିଜେପି ନେତା ? ଏବେ ବିଜେପି ନେତା ପିଆଜ ମାଳ ପିନ୍ଧୁଛନ୍ତି। ଆଗରୁ ଦରଦାମ ବୃଦ୍ଧି ବିଜେପିକୁ ଡାଏନ୍‌ ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା ଏବେ କଣ ଲାଗୁଛି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ତେଜସ୍ବୀ ।

   Related Posts