Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡାକ୍ତରଖାନା ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ ମନା
  • ||
  • ସରିଲା ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍‌ ବୈଠକ, ୯ଟି ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପରେ ବାଜିଲା ମୋହର
  • ||

ବିଶ୍ବକପ୍ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ନେଇ ସଟ୍ଟା ବଜାର ସକ୍ରିୟ : ରାଉରକେଲାରୁ ରାୟପୁର ଲମ୍ବିଛି ଚେର, ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲାଣି ପୋଲିସ

26/06/2019 at 4:21 PM

ରାଉରକେଲା ୨୬|୬: ବିଶ୍ବକପ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ଯେତିକି ଜମୁଛି ତାକୁ ଆଧାର କରି ସେତିକି ବଢୁଛି ଜୁଆଖେଳ । ରାଉରକେଲା କ୍ରିକେଟ୍ ବେଟିଂ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲାଣି । ପୂର୍ବରୁ ୩୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଆଜି ୩ ହଜାର ଡଲାର, ପାସ୍‌ପୋର୍ଟ ଆଦି ଜବତ ହୋଇଛି । ରାଉରକେଲାରୁ ରାୟପୁର ଲମ୍ବିଛି ଚେର ।

ମୈଦାନରେ ବ୍ୟାଟିଂ, ଏସି ରୁମ୍‌ରେ ବେଟିଂ । ମାନେ କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶ୍ବକପ୍‌କୁ ନେଇ ସଟ୍ଟା ବଜାର ସକ୍ରିୟ । ରାଉରକେଲାରୁ ରାୟପୁର ଲମ୍ବିଛି ଚେର । ରାଉରକେଲା, ବୀରମିତ୍ରପୁର, ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ରେ ଚାଲିଛି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜୁଆ ଖେଳ । ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଗତ ୨୪ ତାରିଖରେ ପ୍ଲାଣ୍ଟ୍ ସାଇଟ୍ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଚଢାଉ କରି ପ୍ରଥମେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଏହି ଲିଙ୍କ୍‌ରେ ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବେ ପ୍ଲାଣ୍ଟ ସାଇଟ୍ ଅଞ୍ଚଳର ଏମ୍‌ଡି ଆପ୍ରିଦ୍‌ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ସଟ୍ଟା କାରବାରରେ ଆଉ ୫ ଜଣ ଫେରାର ଥିବା ଏସ୍‌ପି କହିଛନ୍ତି ।

୨୪ ତାରିଖରେ ପୋଲିସ କପଡା ବ୍ୟବସାୟୀ ନାଗର ମହଲ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲ ଏବଂ ସୁନୀଲ ସିଂହଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଜବତ କରିଥିଲା ୩୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଏବଂ ୧୭ ଟି ମୋବାଇଲ୍ ସହ ଲାପଟପ୍ । ବୁଧବାର ନାଗରମହଲ ଅଗ୍ରଓ୍ଵାଲ୍‌ଙ୍କ ଘର ତଲାସୀ ବେଳେ ୩ ହଜାର ଡଲାର, ପାସ୍‌ପୋର୍ଟ ଏବଂ ଆମେରିକା ଯିବା ପାଇଁ ଦୁଇଟି ଫ୍ଲାଇଟ୍ ଟିକେଟ୍ ମିଳିଛି । ଝିଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ନାଗର ମହଲ ଆମେରିକା ଯିବା ପାଇଁ ଫ୍ଲାଇଟ୍ ଟିକେଟ୍ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ରାୟପୁରରୁ ରାଉରକେଲା ଯାଏଁ ଚାଲିଥିବା ଏହି ଜୁଆ ଖେଳକୁ ରାୟପୁର ଠାରେ ଜଣେ କିଙ୍ଗ୍ ପିନ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରୁଥିବା ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି । ପୋଲିସ ଏବେ ସେହି କିଙ୍ଗ୍‌ ପିନ୍‌କୁ ଖୋଜୁଛି ।

   Related Posts