Tuesday, October 15, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ସୁସ୍ଥ ଜୀବନଶୈଳୀ ନେଇ ସୋଆ ଏନ୍ଏସ୍ଏସ୍ ଏବଂ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସ୍ମାର୍ଟ ସିଟି ଲିମିଟେଡ୍‌ର କର୍ମଶାଳା

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୯।୯: ସୁସ୍ଥ ଜୀବନଶୈଳୀ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଘଟୁଥିବା ନିର୍ଯ୍ୟାତନାକୁ ପ୍ରତିରୋଧ କରିବା ନେଇ ଶିକ୍ଷା ଓ ଅନୁସନ୍ଧାନ (ଡିମ୍ଡ ଟୁ ବି ୟୁନିଭର୍ସିଟି) ପରିଚାଳିତ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ମେଡିକାଲ୍ ସାଇନ୍ସେସ୍ ଆଣ୍ଡ ସମ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ଓ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ଡେଂଟାଲ୍ ସାଇନ୍ସେସର ଏନ୍ଏସ୍ଏସ୍ ଶାଖା ଏବଂ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସ୍ମାର୍ଟ ସିଟି ଲିମିଟେଡ୍‌ର ସହଭାଗିତାରେ ଏକ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆଇନଜୀବି ଲେନିନ୍ ମହାନ୍ତି ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଏବଂ ମନସ୍ତତ୍ୱବିତ୍ ତଥା ସମ୍ ହସ୍ପିଟାଲର ମନସ୍ତତ୍ୱ ବିଭାଗର ପ୍ରଫେସର ଡଃ ଶୁଭେନ୍ଦୁ ନାରାୟଣ ମିଶ୍ର ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । 

ଛାତ୍ରମଙ୍ଗଳ ଡିନ୍ ପ୍ରଫେସର ଜ୍ୟୋତି ରଞ୍ଜନ ଦାସ ସ୍ୱାଗତ ଭାଷଣ ପ୍ରଦାନ କରିଥିବା ବେଳେ ଆଇଏମ୍ଏସ୍ ଆଣ୍ଡ ସମ୍ ହସ୍ପିଟାଲର ଏନ୍ଏସ୍ଏସ୍ ଶାଖାର ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ଅଫିସର ଡଃ ସୌର୍ଯ୍ୟ ରଞ୍ଜନ ଦାସ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ପରିଚୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଳେ ।

ଏହି ଅବସରରେ ମନସ୍ତତ୍ୱବିତ୍ ଡଃ ଶେୁଭନ୍ଦୁ ନାରାୟଣ ମିଶ୍ର କିଭଳି ଭାବରେ ସୁସ୍ଥ ଜୀବନ ଯାପନ କରାଯାଇପାରିବ ସେ ଦିଗରେ ଆଲୋକପାତ କରିଥିଲେ । ସେହିପରି ଛାତ୍ରୀମାନେ କିଭଳି ନିଜକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିପାରିବେ ସେ ଦିଗରେ ଲେନିନ୍ ମହାନ୍ତି ଆଲୋକପାତ କରିଥିଲେ । 

ଆଇଡିଏସ୍ ଏନ୍ଏସ୍ଏସ୍ ଶାଖାର ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍ ଅଫିସର ଡଃ ରାଧାପ୍ରସନ୍ନ ଦଳାଇ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ । 

69 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର