Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୪୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗରରେ ଦୁଇ ସାହି ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ୫ ଦିନ ପରେ ମିଳିଳା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶରୀରଠୁ ଅଲଗା ହୋଇ ପଡିଛି ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଠାକୁରପଡ଼ାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ବଢିବ ବର୍ଷା, ୨୦ରୁ ବଦଳିବ ପାଗ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

୬୦ ହଜାରରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କାର ଶାଳ କାଠ ଜବତ, ବୋଲେରୋ ଛାଡି ଖସିଗଲେ ମାଫିଆ

8/09/2020 at 4:59 PM

ପାଟଣା, ୦୮|୦୯  : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ବେଧଡ଼କ ଗଛ କଟା ସହିତ କାଠ ଚୋରାଚାଲାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା । ଏନେଇ ଖବର ନ୍ୟୁଜ ୭ରେ ପ୍ରସାରଣ ହୋଇଥିଲା । ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ଏବେ ଆକ୍ସନ ମୋଡକୁ ଆସିଛି ପାଟଣା ବନ ବିଭାଗ ।

ଓଆର୦୪ଇ୪୧୭୬ ନମ୍ବର ବିଶିଷ୍ଟ ଏକ ବୋଲେରୋ ସାହାଯ୍ୟରେ କାଠ ଚୋରା ଚଲାଣ ହେଉଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ପାଟଣା ରେଞ୍ଜ  ଅଧିନ ଉଦୟପୁର ବିଟ୍ ବାଲିପଶି ନିକଟରୁ  ମଙ୍ଗଳବାର ଅପରାହ୍ନରେ ବନ ବିଭାଗ  ଶାଳ ଚୌକାଠ ବୋଝେଇ ବୋଲେରୋ ଗାଡିକୁ ଜବତ କରିଛି । ଉକ୍ତ ଗାଡି ଭିତରୁ ୬୨ ଟି  ଶାଳ ଚୌକାଠ ଜବତ ହୋଇଛି ।

ଜବତ କାଠର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୬୦ ହଜାରରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ହେବ ବୋଲି ପାଟଣା ବନଖଣ୍ଡ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କାଠ ବୋଝେଇ ଗାଡିଟି କରଞ୍ଜିଆରୁ ପାଟଣା ପଟକୁ ଆସୁଥିବା ବେଳେ କରଞ୍ଜିଆ ବନ ବିଭାଗ ଗାଡିକୁ ପିଛା କରି ପାଟଣା ରେଞ୍ଜକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଉଭୟ ଦିଗରୁ ଗାଡିକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା । ତେବେ ସାହାରପଡା ବିଲା ରାସ୍ତା ଦେଇ ଚଢେଇଭୋଳ ପଟକୁ ପଳାଇଯାଇ ବାଲିପଶି ନିକଟରେ ଗାଡିକୁ ଛାଡି ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ଡ୍ରାଇଭର ଓ ମାଫିଆ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ଗାଡି କୁ ବନ ବିଭାଗ ଜବତ କରିଛି।

   Related Posts