Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ବିରୂପା ନଦୀକୁ ଡେଇଁ ମହିଳାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ: ସ୍ବାମୀ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବାରୁ ନେଉଥିଲେ ଚରମ ପଦକ୍ଷେପ

6/11/2019 at 4:43 PM

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି୬|୧୧: କଟକ ଜିଲ୍ଲା କୁମୁଡ଼ା ଜୟପୁର ଫାଣ୍ଡି ଅଧିନ ଜୟପୁର ଗ୍ରାମର ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ବିରୂପା ନଦୀକୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି l ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ମୁର୍ମୁଷ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରି ମାହାଙ୍ଗା ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଇଛନ୍ତି l

ସ୍ବାମୀ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବାରୁ ମହିଳା ଏଭଳି ଚରମ ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଥିବା କହିଛନ୍ତି । ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବିରୂପା ନଦୀକୁ ଡେଇଁଥିବା ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ନାଁ  ଝିଲ୍ଲୀ ଜେନା l ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଟୁଟୁ ଜେନା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ରଖିଥିବା ଝିଲ୍ଲୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ବାରମ୍ବାର କହିଲା ପରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ବାମୀ ପରିବର୍ତନ ନହେବାରୁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ l ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଝିଲ୍ଲୀ ଜେନା ୬ ବର୍ଷ ତଳୁ ଟୁଟୁ ଜେନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବା ବେଳେ ଝିଲ୍ଲୀଙ୍କ ୨ ଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts