Tuesday, April 23, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ ସହ ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହଡପ କରି ବ୍ୟବସାୟୀ ଫେରାର : ଦୁଇଥର ଗର୍ଭପାତ ପରେ ପୁଣି ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ମହିଳା

ସୋର ୧୩|୪:  ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ସୋର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ  ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାପରେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ଏହି ବ୍ୟବସାୟୀ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା  ହଡପ କରିନେଇଥିବା ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କରୁ ମହିଳା ଅତୀତରେ ଦୁଇଥର ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇ  ଦୁଇଥର ଗର୍ଭପାତ କରାଇଛନ୍ତି । ଏବେ ମଧ୍ୟ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳା  ମହିଳା ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସହ ସାଂଘାତିକ ଧୋକା ହୋଇଛି ବୋଲି ଆଜି ସେ  ସୋର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣେ ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟବସାୟୀ  । ଘଟଣା ଘଟାଇବା ପରେ ସେ  ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ବ୍ୟବସାୟୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭିତ କରି ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟାଇଥିବା ମହିଳା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସୋର ପୋଲିସ ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡ ବିଧି ଆଇନର  ୪୯୩/୪୭୬/୩୫୪/୩୧୫/୫୦୬/୩୪ ଧାରରା ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି।

ଖବର ନେବାରେ  ଜଣାପଡିଛି ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ମହିଳା ଭଦ୍ରକ ଗ୍ରାମଞ୍ଚଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସବରଙ୍ଗ ଗାଁରେ ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ । ତାଙ୍କର ୭/୮ ବର୍ଷର କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନପଡିବାରୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ଏହି ମହିଳା ସୋର ଷ୍ଟେସନ ଛକ ଅଂଚଳରେ ନିଜ ଝିଅ ଏବଂ ଜଣେ ଝିଆରୀଙ୍କୁ ନେଇ ରହିଥିଲେ । ସୋର ତେଲିଆଗଂଜର ଜଣେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ହୋଇଥିଲା । ତାହା ଧୀରେ ଧୀରେ ଘନିଷ୍ଠତାରେ ରୂପାନ୍ତରିତ ହୋଇଥିଲା ।

ଏହି ବ୍ୟବସାୟୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟ ଓ ରାଜ୍ୟ ବାହାରର ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲରେ ନେଇ ରଖୁଥିଲେ । ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ରଖୁଥିଲେ । ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟବସାୟୀ ଏକ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଲିଜରେ ନେଇଥିବାବେଳେ ଟ୍ରକ ସ୍ପେୟାର ପାର୍ଟ ଦୋକାନ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି ଓ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ମଧ୍ୟ ।

ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଛାଡି ଆସିବାବେଳେ ଏହି ମହିଳା ୧୮ରୁ ୨୦ ଲକ୍ଷଟଙ୍କା କ୍ଷତିପୂରଣ ଆକାରରେ ଆଣିଥିଲେ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ବହୁ ଗହଣାଗାଣ୍ଠି ମଧ୍ୟ ଆଣି ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ବ୍ୟବସାୟୀ ସେଥିରୁ ପ୍ରାୟ ୧୦ଲକ୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଟଙ୍କା ନେଇଯିବାପରେ ଆଉ ଧରାଛୁଆଁ ଦେଉନଥିଲେ ।  ଫଳରେ  ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଦୋକାନକୁ ମହିଳା ଯାଇଥିବାବେଳେ ସେଠାରେ ଦୋକାନର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ମଧ୍ୟ ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।  

1004 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର