Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

କୁଆଁରା ଦିଅର ସହ ରହୁଥିବା ଭାଉଜକର ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା , ଅନ୍ଧାରରେ ବାଡ଼ି ବୁଲାଉଛି ପୋଲିସ

6/03/2019 at 6:29 PM

ହରିଚନ୍ଦପୁର ୬/୩- ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା । ଏହି ଘଟଣାରେ ସାଙ୍ଗରେ ରହୁଥିବା କୁଆଁରା ଦିଅରକୁ ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହଘେରକୁ ଆଣିଲେ ବି କାହାକୁ କରିପାରିନି ଗିରଫ ।

ଏହିଭଳି  ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଦିବିଆପୁର ହରିଚନ୍ଦପୁର ଅଂଚଳରେ । ଦଶନାଇ ଗାଁରେ ଉମେଶ ନାମକ ୨୪ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକ ରହୁଥିଲା ଭାଉଜ ସହ ଏକା ରହୁଥିଲା । ବାପା-ମାଆ ମରିଗଲାପରେ ଭାଇଭାଉଜଙ୍କ ସହ ସାଥି ହୋଇ ରହୁଥିଲା ଉମେଶ । ଉମେଶଙ୍କ ପରିବାରରେ ସେମାନେ ତିନିଭାଇ ଥିଲେ ବି ସେମାନେ ଏକ ଘୋରେଇ କଂପାନୀରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିଲେ ।

ଉମେଶ ଗାଁରେ ରହୁଥିଲେ । ଅନ୍ୟଭାଇମାନେ ପରିବାର ନେଇ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଭାଉଜ କେବଳ ଉମେଶଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ । ଉମେଶ କୁଆଁରା ଥିଲେ ଓ ଭାଉଜଙ୍କ ସହ କିଛି ଅନୈତିକ ସଂପର୍କ କାରଣ ହୋଇପାରେ ବୋଲି କହିଛି ପୋଲିସ । ଅନ୍ୟପଟେ ସେଦିନ ଉମେଶ ଗାଁରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିବାକଥା ଗ୍ରାମବାସୀ କହିଛନ୍ତି ।

ମହିଳାଙ୍କ ବେକ କାଟି କେହି ନିର୍ମମଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ଉମେଶ ସଂପୃକ୍ତ ନଥିବା କଥା ଗ୍ରାମବାସୀ କହିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ ଟିମ ସହିତ ସନ୍ଧାନି କୁକୁରର ସହାୟତା ନେଇଥିଲେ ବି କିଛି ସୁରାକ ମିଳିପାରିନାହିଁ ।

ପୋଲିସ ଅନ୍ଧାରରେ ବାଡ଼ି ବୁଲାଇବା ବ୍ୟତୀତ ଅପରାଧିଙ୍କୁ ଧରିବାର ସକ୍ଷମ ହୋଇନାହିଁ ।  

 

   Related Posts