Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

କିରୋସିନି ଢାଳି ବୋହୂକୁ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଶ୍ବଶୁର ଓ ନଣନ୍ଦ ଅଟକ

23/07/2020 at 9:30 AM

ସାଲେପୁର ୨୩।୦୭ : କିରୋସିନି ଢାଳି ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ । ସାଲେପୁର  ଟାଙ୍ଗୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋବିନ୍ଦପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଗୋକୁଳପୁର ଗ୍ରାମର ଘଟିଛି ଘଟଣା । ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ପୋଡି ହୋଇ କୂଅ ମୂଳେ ପଡି ଚିତ୍କାର କରିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଅଞ୍ଚଳ ବାସୀ କୁ ଚକିତ  କରିଛି ।

ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଭିକାରୀ ଜେନାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ସାହିର କୈଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ସହିତ ପଡୁ ନଥିଲା ।  ସେହି ସାହିର ଭିକାରୀ ଜେନାଙ୍କ ସାନପୁଅ ଅଜୟ ଜେନା ୫ ବର୍ଷ ତଳେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ର ଲିଜା ଜେନାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ବିବାହରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କର କୌଣସି ସହମତି ନଥିବାବେଳେ ଘର ଭିତରେ ବଡଭାଇ ସଞ୍ଜୟ ଜେନା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତନୁ ଜେନା ଓ ତାଙ୍କ ସାନ ଭ୍ଉଣୀ ରସ୍ମିତା ଜେନା ମିଳିତ ହୋଇ ଲିଜା ଜେନା ଓ ଅଜୟ ଜେନାକୁ  ବାରମ୍ବାର ଆକ୍ଷେପ କରିବା ସହିତ କଳି ଝଗଡା ଲାଗି ରହୁଥିଲା ।

ତେବେ ଆଜି ସକାଳେ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାରପିଟ ହୋଇଥିବା ଗ୍ରାମବାସୀ କହିଥିବା ବେଳେ ଆଜି ଦ୍ବିପହର ସମୟରେ ଅଜୟ ଘରେ ନଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଲିଜା ଜେନା ଘରେ ମଧ୍ୟରୁ ଜଳନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଚିତ୍କାର କରି  ବାହାରି  କୂଅମୂଳେ ଆସି ନିଜେ ପାଣି ଢାଳି  ପଡିଯାଇଥିଲେ। ପଡିବା ସମୟରେ ବାରମ୍ବାର ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲେ। ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ସ୍ବାମୀ ଅଜୟ  ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରିବା ସହିତ ଟାଙ୍ଗୀ ଥାନାକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଅଧାପୋଡା ଗୁରତର ଅବସ୍ଥାରେ ପଡିଥିବା ଲିଜାକୁ ୧୦୮ ସହାୟତାରେ କଟକ ବଡ ମେଡିକାଲକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ  ପଠାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଅଜୟଙ୍କ ବାପା ଭିକାରୀ ଜେନା ଓ ତାଙ୍କ ଭ୍ଉଣୀ ରଶ୍ମିତା ଜେନାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିବା ସହ ଅଘଟଣ ଘଟାଇ  ସଞ୍ଜୟ ଜେନା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତନୁ ଜେନା ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

   Related Posts