Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ୪୧ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ଵାର୍ଟର ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୯୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ଡିସଚାର୍ଜ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୫୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୯ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଥମିବ କି ବିବାଦ ! ୯ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଲା ୧୨ତମ ବୈଠକ, ଗୋଗରା-ହଟ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗରୁ ସୈନ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଉପରେ ଜୋର
  • ||
  • ଜେଲ୍‌ ଗଲେ କୋଟିପତି ପିଏସ୍‌ ବିରଞ୍ଚି ସାହୁ
  • ||
  • ସେମି ଫାଇନାଲରେ ହାରିଲେ ସିନ୍ଧୁ, ଧୂଳିସାତ ହେଲା ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଆଶା, ଏବେ କାଂସ୍ୟ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ସରକାରୀ-ବେସରକାରୀ ସ୍ବିମିଂ ପୁଲ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ମୀନା ବଜାର ଖୋଲାଯାଇପାରିବ
  • ||
  • ଭୋଜିଭାତ ଉପରେ ପୂର୍ବବତ କଟକଣା ରହିବ
  • ||
  • ବିବାହରେ ୨୫, ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||

ଚୋରା ମଦ ବେପାରୀକୁ ପୋଲିସର ଜିମା ଦେଲେ ସ୍ୱୟଂ ସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀର ମହିଳାମାନେ

11/08/2020 at 8:55 PM

ପାଟଣା୧୧/୮:  ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ପାଟଣା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବିଭିନ୍ନ ଗ୍ରାମ ପାଲଟିଛି ଚୋରା ମଦ ବେପାରୀଙ୍କ ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳି। ପୋଲିସ ଏବଂ ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ନିଷ୍କ୍ରିୟତାକୁ ନେଇ  ବଡ଼ବିଲ ପଞ୍ଚାୟତର ସ୍ବୟଂ ସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀର ମହିଳାମାନେ ଚୋରା ମଦ ବେପାରୀକୁ ଅଟକ ରଖି ପୋଲିସର ଜିମା ଦେଇଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ମୁତାବକ ପାଟଣା ଥାନା ଟଭାସରୁଆ ଗ୍ରାମର  ଦୁର୍ଲ୍ଲଭ  ମହାରଣା ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲକ ଡାଉନ ସମୟରେ ଚୋରା ମଦ କାରବାର କରୁଥିଲେ। ମଦ ବିକ୍ରି କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ତାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଥିଲେ। ପରେ ପାଟଣା ଥାନା ଏସ,ଆଇ ଅରୂପ କୁମାର ସାମଲ ପହଁଞ୍ଚି ସଂପୃକ୍ତ ମଦ ମଦ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଛନ୍ତି। ବେଆଇନ ମଦ ବିକ୍ରି ଅଭିଯୋଗ ରେ ଟଭାସରୁଆ  ଗ୍ରାମର ଦୁର୍ଲଭ  ମହାରଣା ପାଟଣା ଥନା ଅଞ୍ଚଳରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଶହ ଶହ  ମହୁଲି  ମଦ ବିକ୍ରି କରି ଆସୁଥିଲେ ଆଜି ମହିଳାମାନେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ ମହୁଲି ମଦ ଜବତ କରି ପାଟଣା ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କଠାରୁ ୩୫ ଲିଟର ମହୁଲି ମଦ ଜବତ ହୋଇଛି।

ଖବର ପାଇ ପାଟଣା ପୋଲିସ ପହଁଞ୍ଚି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଛି। ଏଠି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ରାଜ୍ୟ ରାଜକୋଷରୁ ଦରମା ନେଇ ଅବକାରୀ ଓ ପୋଲିସ ବିଭାଗ କାହିଁକି ଚୁପ ରହିଛନ୍ତି ତାହା ଏବେ ପାଟଣା ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲିଟିଛି।

   Related Posts