Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ତୃତୀୟ ଲହର ଚାଲିଛି, ତଥାପି ଭୟଭୀତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ: ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୋଲିସ କବଜାରେ ୩ ଧଳାଜହର ବେପାରୀ, ୧୭୨ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • କ୍ୟାପଟେନ୍ ପଦ ଛାଡିବା ପରେ କୋହଲିଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ରାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ରେ ସୁଧାର, ଟପ୍-୧୦କୁ ଫେରିଲେ ବୁମରା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି; ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ଜାଆଁଳା ଭାଇ ମୃତ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ମିଶି ପାରନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ପୋଷ୍ଟର ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୌର୍ଯ୍ୟ, କହିଲେ- ପାର୍ଟି ମୋର ଫାଇଦା ଉଠାଇଲା
  • ||
  • ଭାରତର ଷ୍ଟାର ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳି ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ଅବସର ଘୋଷଣା, ୨୦୨୨ ହେବ ଶେଷ ସିଜିନ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଗ୍ଲୋବାଲ ମେୟର୍ସ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ-୨୦୨୧: ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୫ ସହରରେ ରାଉରକେଲା, ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ସାହିନବାଗରେ ପୁଣି ଧାରଣା ଦେବାକୁ ପହଁଚିଲେ ମହିଳା : ଆଲର୍ଟରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ

3/06/2020 at 5:05 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୩/୦୬ : କରୋନା ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପୁଣିଥରେ ସିଏଏ ଓ ଏନଆରସି ବିରୋଧରେ ଧାରଣା ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଏନେଇ ଆଲର୍ଟ ଜାରି କରିଛି | କିନ୍ତୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଆଲର୍ଟ ଜାରି କରିବାପରେ ସାହିନବାଗରେ କିଛି ମହିଳା ସିଏଏ ଓ ଏନଆରସି ବିରୋଧରେ ଧାରଣା ଦେବାକୁ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ | ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା |

ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରି ନିଜ ନିଜ ଘରକୁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲା | ଆଲର୍ଟ ପାଇବା ପରେ ଦିଲ୍ଲୀର ସମସ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ଡିସିପିଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ସମସ୍ତେ ନିଜ ନିଜ ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଇନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ନେଇ ସଜାଗ ରହିବେ ଏବଂ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ନିୟୋଜିତ ରଖିବେ | ଏଥିପାଇଁ ପାରାମିଲିଟାରୀ ଫୋର୍ସର କିଛି କମ୍ପାନୀକୁ ଦିଲ୍ଲୀର କିଛି ଥାନାରେ ରୋକାଯାଇଛି |

 ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ପାଇଥିବା ଆଲର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଉତ୍ତର ଦିଲ୍ଲୀର କିଛି ଅଞ୍ଚଳରେ ସିଏଏ-ଏନଆରସି ବିରୋଧରେ ପୁଣି ଧାରଣା ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି | ଦକ୍ଷିଣ-ପୂର୍ବ ଜିଲ୍ଲା ସାହିନବାଗ ବଙ୍ଗ ଆଖପାଖର କିଛି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଅଞ୍ଚଳରେ ମଧ୍ୟ ଫୋର୍ସ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି | ବୁଧବାର ଅପରାହ୍ନରେ କିଛି ମହିଳା ସିଏଏ ବିରୋଧରେ ଧାରଣା ଦେବାକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଦିଲ୍ଲୀର ଅନ୍ୟ କିଛି ଅଞ୍ଚଳରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନକାରୀ ଜମା ହୋଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା |

କରୋନା ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଆଇନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିଗିଡ଼ିବା ନେଇ ଦିଲ୍ଲୀ ସମେତ ପାରା ମିଲିଟାରୀର ଫୋର୍ସର କିଛି କମ୍ପାନୀକୁ ଆଲର୍ଟ କରି ଦିଲ୍ଲୀର କିଛି ଥାନାରେ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି | ଧାରଣା ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଜାଫରାବାଦ ସମେତ ଅନେକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଦଙ୍ଗା ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଦଙ୍ଗାର ଚାର୍ଜସିଟ ୩ ଦିନ ହେଲା କୋର୍ଟରେ ଫାଇଲ କରାଯାଉଛି | ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ପାର୍ଷଦ ତାହିର ହୁସେନ ଓ ଫାରୁଖ ଫୈଜଲଙ୍କୁ ଦଙ୍ଗାର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି |

   Related Posts