Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ପ୍ରେମିକର ଧୋକ୍କା ପରେ ଜୁଟିଲା ଅଦ୍‌ଭୂତ ଖିଆଲ୍‌, ନକଲି କନିଆ ସାଜି ଧରାପଡିଗଲା ପ୍ରେମିକା

5/02/2020 at 11:42 AM

ଭୋପାଳ ୦୫।୦୨: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଭିଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ପ୍ରେମିକ ଧୋକ୍କା ଦେବାରୁ ଅନ୍ୟ ଘର ଉଜାଡି ଦେବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ମହିଳା । ସେଥିପାଇଁ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଲୁଟେରୀ କନ୍ୟା ବେଶରେ ଅନ୍ୟ ଘର ଯାଇ ସର୍ବଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଘଟଣା ଘଟିବା ପୂର୍ବରୁ ଖୋଲିଯାଇଥିଲା ପୋଲ । କନ୍ୟାର ଓଢଣୀ ଉଠାଇବା  ପରେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକ ।

୨୩ଡିସେମ୍ବରରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଅଟେରର ବାସିନ୍ଦା  ଭଗବତୀ ତିଓ୍ବାରିଙ୍କ ପୁଅ ରୂପେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଗୌହଦର ପରମାଳଙ୍କ ଝିଅ ଭାବନାଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା । ପୂରା ରୀତିନୀତି ଅନୁସାରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ବିବାହ ୧୬ଜାନୁଆରୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ବିବାହ ପରେ ପରିବାର ଲୋକ ବୋହୂଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ବୋହୂର ଓଢଣା ଉଠାଇ ଦେଖନ୍ତି ତ ପରିବାର ଲୋକ ଯେଉଁ ଝିଅ ସହିତ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିଲେ , ସେ ଝିଅ ବୋହୂ ହୋଇ ଆସିନାହିଁ । ତା ଜାଗାରେ ଅନ୍ୟ କେହି ଆସିଛି ।
ପୀଡିତା ପରିବାର ବୋହୂକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ଜିମାରେ ଦେଇଥିଲେ । ଥାନା ଅଧିକାରୀ ମହିଳାଙ୍କୁ  ପଚରାଉଚରା କରିବା ସମୟରେ ଘଟଣାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା । ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କୋଲକାତାର  ଓ ତାଙ୍କ ନାମ ଗଙ୍ଗା ବୋଲି ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।   କିଛି ଦିନ ତଳେ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ଧୋକ୍କା ଦେଇ ଭିଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ବିକ୍ରି କରିଦେଇଥିଲା । କିଛି ଦିନ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ଭେଟ ପରମାଳ ସହିତ ହୋଇଥିଲା । ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପରିଚୟ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କ ଖୁବ୍‌ କମ୍‌ ସମୟରେ ପ୍ରଚୁର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇଥିଲେ ପରମାଳ । ମହିଳାଜଣଙ୍କ ପରମାଳଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବରେ ରାଜି ହୋଇଯାଇଥିଲେ।  

କିଛିଦିନ ପରେ ପରମାଳଙ୍କ ଝିଅର ବାହାଘର ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲା , ଠିକ୍‌ ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ଯୋଜନାର  ରୂପାୟନ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ପରମାଳ । ଶେଷରେ ଗଙ୍ଗା କନ୍ୟା ବେଶରେ  ଗୌହଦରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲି  । ଶାଶୁ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ  ସମସ୍ତ ଗହଣା ଓ ନଗଦ ଟଙ୍କା ନେଇ ଫେରାର ହେବାର ଯୋଜନା କରାଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ମାମଲାରେ ଝିଅ , ବାପା ସମେତ ୪ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଧୋକାଧୋଡି ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । 

   Related Posts