Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ମହିଳା ନିଜ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ୬ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ସହ କଲେ ଏମିତି କାମ, ଜାଣିବେ ତ ମୁଣ୍ଡରେ ଦେବେ ହାତ

28/12/2018 at 5:30 PM

ପଟିଆଲା ୨୮/୧୨- ମଣିଷ ନିଜର ପ୍ରତିଶୋଧ ପାଇଁ କିଛି ନା କିଛି ଦୁଃସାହସିକ ଅପରାଧ କରିବାକୁ ପଛାଇ ନଥାଏ । ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାପାଇଁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ନେବାକୁ ପଡ଼ିଲା ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁର ସାହାର୍ଯ୍ୟ । ଯାହା ଫଳରେ ନିଜର ସ୍ଵାର୍ଥପୂରଣ ହେଲା ସିନା ଅପରାଧ ଖାତାରେ ଲେଖାହୋଇଗଲା ନାଆଁ । ଏହି ଘଟଣା ପାଇଁ ଦେବାକୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିଛି ଅନେକ ମୂଲ୍ୟ ।

ଧନୌର ବିଧାନସଭା ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି ଏହି ଘଟଣା । ଜଣେ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକଙ୍କ ୬ ବର୍ଷିୟ ଝିଅକୁ କରାଯାଇଛି ଅପହରଣ । ଅପହରଣ ପରେ ଅତି ନିର୍ମମଭାବେ କରାଯାଇଛି ହତ୍ୟା ।

ପୋଲିସ କହିବା ଅନୁସାରେ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମଦନଲାଲ ଗୋଟିଏ ବାହାଘର ଭୋଜିକୁ ଯାଇଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ  ଝିଅ ମନାନକୁ କରାଯାଇଥିଲା ଅପହରଣ । ଅନେକ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ଝିଅର କୌଣସି ମିଳିନଥିଲା ସୁରାକ । ସେଥିପାଇଁ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଝିଅର ଅପହରଣ ନେଇ ଥାନାରେ ଏତାଲା ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଏତାଲାକୁ ଆଧାରକରି ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଖବର ମିଳିପାରି ନଥିଲା ।

ତେବେ ବିଧାୟକ ବିବାହ ଭୋଜିରେ ଥିବା ସମୟରେ ନରବାନା ନଗର ଅଂଚଳରୁ ମିଲିଥିଲା ଶବ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ବିଧାୟକଙ୍କ ଝିଅ ମନାନ ବୋଲି ଜାଣିଥିଲା ପୋଲିସ । ତା ପରେ ପୋଲିସ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଦେଥିଲା ।

ନାବାଳିକାର ଶବଟି ଯେଉଁଠି ପଡ଼ିଥିଲା, ସେହି ସ୍ଥାନରେ ମଧ୍ୟ ପଡ଼ିଥିଲା କିଛି ମଦବୋତଲ । ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣିଛି, ଅପରାଧ ସହିତ ଏକାଧିକ ଲୋକ ଜଡ଼ିତ ଓ ସେମାନେ ମଦ୍ୟପାନ କଲାପରେ ଅମାନୁଷିକ ଭାବେ କରିଛନ୍ତି ହତ୍ୟା ।

ସନ୍ଦେହରେ ପୋଲିସ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚାରାଉଚରା କରୁଛି । ଏହି ମହିଳା ଜଣକ ସହ ବିଧାୟକଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଶତୃତା ଥିବା କଥା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଏହି ଘଟଣା ସହ ମହିଳା  ଓ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ପ୍ରେମିକ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା କଥା ପୋଲିସ ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାଯାଇଛି ।

   Related Posts