Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇଲେ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀ, ପୋଲିସ କହିଲା କର କମ୍ପ୍ରମାଇଜ୍

6/10/2020 at 6:48 PM

ଭଦ୍ରକ ୬।୧୦: ମହିଳା ସ୍ଵୟଂ ସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀର ମହିଳା ସଦସ୍ୟମାନେ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ବକେୟା ଟଙ୍କା ପରିଶୋଧ ପାଇଁ ଆସି ମାଡ ଖାଇଲେ ମହିଳା ସଦସ୍ୟ । ମାଡ ଖାଇ ପୋଲିସ ନିକଟକୁ ଯିବାରୁ ପୋଲିସ କହିଲା କେସ୍ କମ୍ପ୍ରମାଇଜ୍ କର । ନିରାଶ ହୋଇ ମହିଳାମାନେ ବିରୋଧୀ ଦଳ ଉପନେତାଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ତିହିଡି ଥାନା ନନ୍ଦପୁର ଗାଁର ମା’ ସରସ୍ଵତୀ ସ୍ବୟଂ ସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀର ସଦସ୍ୟାମାନେ ଏକ ଘରୋଇ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ । କାରୋନା ସମୟରେ ଟଙ୍କା ପୈଠ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଲା । ଏବେ ଟଙ୍କା ସୁଝିବା ପାଇଁ ଆସିବାରୁ ତାଙ୍କର ଫାଇନ୍ ହୋଇଥିବା ଜାଣିଥିଲେ । ସଦସ୍ୟାମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏବେ ଟଙ୍କା ସୁଝି ପାରିବେ ନାହିଁ । ପରେ କଥା କଟାକଟି ହୋଇଥିଲା । ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ସିକ୍ୟୁରିଟିକୁ ଡାକି ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇଥିଲେ । ଗୁଳି କରିବାକୁ ଧମକ ଦେବା ସହ ମାଡ ମାରିଥିଲେ । ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ପରେ ମହିଳାମାନେ ଭଦ୍ରକ ଟାଉନ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଥାନାର ଜନୈକ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ କହିଥିଲେ  ତୁମ ନାମରେ ମଧ୍ୟ କେସ୍ ହୋଇଛି । କମ୍ପ୍ରମାଇଜ୍ କରିଦିଅ ନହେଲେ ଅସୁବିଧା ହେବ । ଶେଷରେ ମହିଳାମାନେ ବିରୋଧୀଦଳ ଉପନେତାଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରିଥିଲେ । ଆଉ କହିଥିଲେ, ଏହା ହେଉଛି ମା’କୁ ସମ୍ମାନ । ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେଉଥିବା ପୋଲିସ ବିରୋଧରେ ସେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts