Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗୁଜୁରାଟ ଦଙ୍ଗା ବେଳେ କେଉଁ ସରକାର ଥିଲା ? ସିବିଏସଇର ପ୍ରଶ୍ନକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଜୋର
  • ||

ସ୍ବାମୀଙ୍କ ରହସ୍ୟ ଜାଣିଲା ପରେ ପିଲାଙ୍କ ସହ ସହର ଛାଡିଲେ ପତ୍ନୀ, ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ…

5/11/2021 at 8:53 AM

ୱାଶିଂଟନ୍‌ ୦୫।୧୧ : ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନା କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କାହାଣୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ର ହସିବାକୁ ଇଚ୍ଚା ହୁଏ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ମନ ଭିତରେ ରାଗ ଆସିଥାଏ । ଏହି ପରି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ହେଲେ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଆମେରିକାରେ ମଧ୍ୟ ଘଟିଛି । ଜଣେ ଆମେରିକୀୟ ମହିଳା ହେଲି ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପ୍ରତାରଣା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ମହିଳାଙ୍କ ଠାରୁ ୯ଟି ସନ୍ତାନ ଅଛି ।

ତେବେ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ହେଲି ନାମକ ମହିଳା ବର୍ତ୍ତମାନ କହିଛନ୍ତି, ‘ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅବିଶ୍ୱାସନୀୟତା ଧୋକ୍କାବାଜି ଯୋଗୁଁ ସହର ବଦଳାଇବାକୁ ପଡିଲା ଯାହା ଦ୍ବାରା ତାଙ୍କ ପିଲାମାନେ କୌଣସି ଅଜାଣତରେ ନିଜର ସାବତ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଡେଟ ନ କରନ୍ତୁ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ  ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ ହେଲି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରତାରଣାର କାହାଣୀକୁ ନେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଛୋଟ ସହରରେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଚାରି ସନ୍ତାନ ଅଛି , ତାଙ୍କ ପୂର୍ବ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅନ୍ୟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଆନ୍ତି, ସେମାନେ କିଛି ଅସାଧାରଣ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରସ୍ପର ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି ।

ହେଲି ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ଯେହେତୁ ମୋର ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଅନ୍ୟ ମହିଳାମାନଙ୍କଠାରୁ ୯ଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏକ ଛୋଟ ସହରରେ ସମସ୍ତ ପିଲା ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଅଧିକ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ହେଲିଙ୍କ କାହାଣୀ ଶୁଣିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ଲୋକମାନେ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts