Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ଗୁଗୁଲ୍ ମ୍ୟାପ୍ ଯୋଗୁଁ ବିପଦରେ ପଡିଲା ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କହିଲେ ନିଜର ଦୁଃଖ…

1/11/2021 at 2:07 PM

ମାଡ୍ରିଡ୍ ୦୧।୧୧ : ପ୍ରାୟତଃ ସମସ୍ତେ ରାସ୍ତା ଜାଣିନଥିଲେ ଗୁଗୁଲ୍‌ ମ୍ୟାପ୍‌ ଦେଖି ସଠିକ୍‌ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କେବେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଗୁଗୁଲ୍‌ ମ୍ୟାପ୍ ଯୋଗୁଁ କିଏ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିବାର । ହେଲେ ଗୁଗୁଲ୍ ମ୍ୟାପ୍ ଯୋଗୁଁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିଲା । ବାସ୍ତବରେ ଏହା ଘଟିଥିଲା ​​ଯେ ମହିଳା କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସ୍ପେନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ବଜାରରେ ସପିଂ କରିବା ପରେ ଘରକୁ ଫେରିବାବେଳେ ସେ ଗୁଗୁଲ୍ ମ୍ୟାପ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ, ଯାହାଫଳରେ ସେ ରାସ୍ତା ଭୁଲି ପାରିବେ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଗୁଗୁଲ୍ ମ୍ୟାପ୍ ତାଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଗଲା ଯାହା ସର୍ଟକଟ୍ ହେବ । ମହିଳା ଜଣକ କିଛି ବୁଝିବା ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ଅପରାଧୀ ତାଙ୍କୁ ଧରି ମାର ପିଟ୍‌ କରିଥିଲେ।

ତେବେ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ମହିଳା ଜଣକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟ୍‌ରେ ନିଜର ଦୁଃଖ ବିଷୟରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି। କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସ୍ପେନକୁ ଯାଇଥିଲେ। ବଜାରରେ ସପିଂ କରିବା ପରେ, ସେ ଫେରିବା ବାଟରେ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡିଥିଲେ, ତେଣୁ ସେ ଗୁଗୁଲ୍ ମ୍ୟାପ୍ସକୁ ଖୋଲିଥିଲେ ମ୍ୟାପ୍‌ ଅନୁଯାୟୀ ସେ କୁଖ୍ୟାତ ଅଞ୍ଚଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଲୁଟ୍ କରାଯାଇଥିଲା।

ମହିଳା ଜଣକ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ଏଲ୍ ଭାସି ପଡ଼ିଆରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋ ପର୍ସ ଛଡ଼େଇ ନେବାକୁ ଲାଗିଲେ। ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ବିରୋଧ କଲି, ସେତେବେଳେ ମୋ ମୁଥା ବିଧା ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା । ପରେ ମୋର ଆଖି ଯେତେବେଳେ ଖୋଲିଲା, ମୁଁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଥିଲି । ଏନେଇ ହସ୍ପିଟାଲ୍ କର୍ମଚାରୀ କହିଥିଲେ ଯେ ସେହି ଅଞ୍ଚଳକୁ ଯିବାର ଆବଶ୍ୟକତା କ’ଣ ସେହି ସ୍ଥାନ ଅପରାଧୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ । ଅନ୍ୟପଟେ ମହିଳାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ପରଦିନ ଯେତେବେଳେ ସେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଇ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜଣାଇବାକୁ ଗଲି ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ସେଠାକୁ ଯିବାର କାରଣ ପଚାରିଥିଲେ। ଅପରାଧିକ ଘଟଣା ପାଇଁ ଏହି ଅଞ୍ଚଳ କୁଖ୍ୟାତ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି।

   Related Posts