Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ଲିଭ-ଇନ୍ ପାର୍ଟନରକୁ ଖାଦ୍ୟରେ ରକ୍ତ ମିସାଇ ଖାଇବାକୁ ଦେଉଥିଲା ମହିଳା, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ

30/06/2019 at 4:10 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ତନ୍ତ୍ରମନ୍ତ୍ର ସମ୍ପର୍କିତ ଏକ ଖବର ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ନରେଲା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିୟଲ ଏରିଆରେ ଜନୈକା ମହିଳା ତାଙ୍କ ଲିଭଇନ୍ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ନିଜ ବସରେ ରଖିବା ପାଇଁ କଳାଯାଦୁର ସାହାରା ନେଉଥିଲେ। ତେବେ ଏହା ଜଣାପଡିବା ପରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ପାର୍ଟନର ତାଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ମାରିଛନ୍ତି। ଫଳରେ  ମହିଳା ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଲିଭି-ଇନ୍ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ଏଭଳି ଅସ୍ୱାଭାବିକ ହରକତରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ଏଭଳି ମାଡ ମାରିଥିବା କହିଛନ୍ତି ଯୁବକ। ପୋଲିସ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ନାମ ଅରୁଣ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଉଭୟ ବିବାହିତ ଓ ସେମାନେ ବିହାର ରାଜ୍ୟର। ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କିୟ ଦିଅର ହେବେ। ସେମାନେ ଗତ ପ୍ରାୟ ଅଢେଇବର୍ଷ ହେବ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏକତ୍ର ରହୁଥିଲେ। ତେବେ ମହିଳାଜଣକ ଆଜାଦପୁର ଅଞ୍ଚଳର କୌଣସି ତାନ୍ତ୍ରିକଙ୍କ ପ୍ରରୋଚନାରେ ପଡି ଏଭଳି କରୁଥିଲେ ବୋଲି ଅରୁଣ କହିଛନ୍ତି।

ମହିଳା କେବେ ଅରୁଣଙ୍କ ଖାଦ୍ୟରେ ରକ୍ତ ମିସାଇ ପରଶୁଥିଲେ ତ କେବେ ତାଙ୍କ ପିନ୍ଦା ଲୁଗା, ସାର୍ଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କାଟି କପଡା ନେଇଯାଉଥିଲେ। ତେବେ ଏ ସବୁ ନେଇ ସେ କରୁଥିଲେ କଣ ତାହା ଜାଣିବା ପରେ ଅରୁଣ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରିଥିଲେ। ତେବେ ମହିଳା ଏବେ ଗୁରୁତର ହୋଇପଡିଥିବା ବେଳେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି।

   Related Posts