Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରତିରକ୍ଷା ରପ୍ତାନୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାଇଲ ଖୁଣ୍ଟ : ଫିଲିପାଇନ୍ସକୁ ଧୃବ ହେଲିକପ୍ଟର ବିକ୍ରି କରିବ ଭାରତ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୫୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୯୫୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବାୟୁସେନା ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍‌ରେ ଓଡିଆ ଯବାନ ମୃତ, ତାଳଚେରରେ ରାଣା ପ୍ରତାପ ଦାସଙ୍କ ଘର
  • ||
  • ମାତିଲେ ମାଓବାଦୀ : ଜାଳିଲେ ଗାଡ଼ି, ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ କଲେ ଅପହରଣ
  • ||
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଶାସକ-ବିରୋଧି : ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଧାନସଭା ଘେରିବ ବିଜେପି
  • ||

ଅଫିସରେ ପ୍ରତିଦିନ ଅପମାନିତ କରୁଥିଲା ବସ୍, ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ଚାକିରି ଛାଡିଲେ ମହିଳା

15/11/2021 at 3:06 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୧୫।୧୧ : ଦୁନଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମହାମାରୀ କରୋନା ଯୋଗୁଁ ପ୍ରାୟତଃ ଅଫିସ୍‌ ବନ୍ଦ ରହିଥିବା ବେଳେ କିଛି କିଛି ଟା ଖୋଲି ଆସିଲାଣି । କିନ୍ତୁ କେତେକ ଅଫିସ୍‌ରେ ଅନେକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଛଟେଇ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। କେହି ଅଫିସ୍‌ ଯାଉଛନ୍ତି ତ ଆଉ କେହି ଘରେ ରହି କାମ କରୁଛନ୍ତି । ତଥାପି, ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଚାକିରୀକୁ ବଞ୍ଚାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିଲେ । ଅଫିସ୍‌ର ବସ୍ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଚାପ ପକାଉଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଭାବରେ ଏହାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯଦି ସୀମାଠାରୁ ଅଧିକ ନିର୍ଯାତନା ହେଉଛନ୍ତି , ତେବେ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିଥାଏ । ଠିକ୍‌ ଏପରି ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିସିଆନ ଏମ୍ବର ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟ୍ ରେଡ୍ଡିଟ୍ ଏମ୍ବର ତାଙ୍କ ଚାକିରି ସହ ଜଡିତ କିଛି ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯାହା ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏମ୍ବର ଏକ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିସିଆନ । କିନ୍ତୁ ସେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କ ଆଚରଣକୁ ନେଇ ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏମ୍ବର ତାଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ହଇରାଣ ହେଇଥିଲେ। ଚାକିରି ହେତୁ ପ୍ରଥମେ ଏମ୍ବର ଏହାକୁ ଅଣଦେଖା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ନିର୍ଯାତନା ସୀମା ଅତିକ୍ରମ ହେଲା , ସେତେବେଳେ ସେ ଚାକିରି ଛାଡିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ । କିନ୍ତୁ ଏମ୍ବର ଏଥିପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଉପାୟ ଭାବିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ରେଜିଷ୍ଚ୍ରେସନ ଚିଠି ଅନଲାଇନରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲା। ଏମ୍ବର ତାଙ୍କ ଏହି ଚିଠିକୁ ରେଡ୍ଡିଟ୍ ସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ଇସ୍ତଫାକୁ କାର୍ଡ ପରି କରି ତାଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ। କାର୍ଡର ଆଗରେ ଫୁଲ ଏବଂ ପତ୍ର ତିଆରି କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଏମ୍ବର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ତୁମର କ୍ଷତି ପାଇଁ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରୁଛି । ଭିତରେ ଥିବାବେଳେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ହିଁ ଏହି ଚାକିରି ଛାଡିଛି । ତାହା ମାତ୍ର ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନୂଆ ସ୍ଥାନରେ ଚାକିରି ପାଇବା ସହ ଅଧିକ ବେତନ ପାଉଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ, ଏମ୍ବର ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ମାଲିକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ଅନଲାଇନରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଫିସରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା। କାମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ମାଲିକ ତାଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ଅମ୍ବର ଅନ୍ୟ ଏକ ଚାକିରି ପାଇବା ମାତ୍ରେ ସେ ତାଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କୁ ଏକ ଶିକ୍ଷା ଶିଖାଇବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ । ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ୟୁଜର୍ସମାନେ ଅମ୍ବରଙ୍କ ଏହି ଷ୍ଟେପ୍‌କୁ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ଏହି କାର୍ଡଟି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ତୀବ୍ର ଭାବେ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts