Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧: କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ସାମ୍ନାରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ
  • ||
  • ଅଖାଡା ପରିଷଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମହନ୍ତ ନରେନ୍ଦ୍ର ଗିରିଙ୍କ ନିଧନ, ଫାଶିରେ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ମୃତଶରୀର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ଶିଶୁକନ୍ୟା ଓ ବାପାଙ୍କୁ ହାଣିବା ଅଭିଯୋଗରେ ୭ ବର୍ଷ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ ହେଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଭାର୍ଗବୀ ନଦୀରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଯାଇ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ପୁରୀ : ୧୫ବର୍ଷ ପରେ ଚୂଡାନ୍ତ ରାୟ : ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ୨ ଭାଇଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡିର ମାରାଥନ୍ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଶଙ୍ଖ ଧରିଲେ ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲାର ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପି ନେତା
  • ||
  • ରାୟଗଡା : ଦେବଦୂତ ସାଜିଲେ ୧୦୮ ଆମୁଲାନ୍ସ କର୍ମଚାରୀ, ପାହାଡିଆ ରାସ୍ତାରେ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ବୋହିଲେ ଷ୍ଟ୍ରେଚରରେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୁମର ଖୋଲିଲେ କି ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ ? ଲାଏ ଡିଟେକ୍ସନ ଟେଷ୍ଟରେ ପ୍ରାୟ ୪ ଘଣ୍ଟାରେ ପଚରାଗଲା ୧୦୦ ପ୍ରଶ୍ନ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ନିମାପଡା : ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନକୁ ମୁକ୍ତ ଓ ନିରପେକ୍ଷ କରିବା ନେଇ ବିଏସଏଫର ଫ୍ଲାଗ୍ ମାର୍ଚ୍ଚ
  • ||

ଯୁବକ ହଇରାଣ କରୁଥିଲା ବୋଲି ଇଂଜିନିୟର ଯୁବତୀ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଏମିତି ସବକ ଶିଖାଇଲେ ଯୁବକଙ୍କୁ

2/02/2019 at 1:15 PM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୨/୨ : ହାଇଦ୍ରାବାଦରୁ ଆସିଛି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କଲାଭଳି ଘଟଣା | ଜଣେ ସଫ୍ଟୱେୟାର ଇଂଜିନିୟରକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି | ସଫ୍ଟୱେୟାର ଇଂଜିନିୟର ଯୁବକ ନୁହଁ ଜଣେ ଯୁବତୀ | ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି | ଯୁବତୀ ଜଣକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ କାହିଁକି ଅପହରଣ କରିଥିଲେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ | ଯୁବତୀ ଏକ ମଲ୍ଟିନ୍ୟାସନାଲ କମ୍ପାନୀରେ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର ଭାବେ କାମ କରନ୍ତି | ଯୁବକଙ୍କୁ ଏକ ସବକ ଶିଖାଇବା ପାଇଁ ଯୁବତୀ ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିଥିଲେ | କାରଣ ଯୁବକ ଜଣକ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ହଇରାଣ ହରକତ କରୁଥିଲେ |

ଯୁବତୀ ନିଜର ୫ଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମିଶି ଯୁବକଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିଥିଲେ | ଯୁବକଙ୍କ ବୟସ ୨୩ ବର୍ଷ | ନିଜର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଘରେ ଯୁବକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ | ଯୁବକ କାହାଠାରୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ଫୋନ ନମ୍ବର ସଂଗ୍ରହ କରିଦେଇଥିଲେ | ନମ୍ବର ମିଳିଯିବା ପରେ ଯୁବକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଫୋନ କରି ହଇରାଣ ହରକତ କରୁଥିଲେ |


ଫୋନ କଲ ଏବଂ ମେସେଜ ବାରମ୍ବାର ଆସିବାରୁ ଯୁବତୀ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ଭାବିଲେ ଯୁବକକୁ ଗୋଟିଏ ସବକ ଶିଖାଇବା ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ | ସେ ନିଜ ୫ଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମିଶି ଯୁବକକୁ ଅପହରଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ଲାନ କଲେ | ଯୁବତୀ ଫୋନ କରି ଯୁବକଙ୍କୁ ସିକନ୍ଦରାବାଦର ଏକ କଲେଜ ପାଖକୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ପାଇଁ ଡାକିଲେ | ଯୁବକ ସାଇ କୁମାର ଠିକ ସମୟରେ ଆସି କଲେଜ ପାଖରେ ପହଂଚି ଯାଇଥିଲେ | ଯୁବକ ପହଂଚିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ଏକ ଶୂନଶାନ ଜାଗାକୁ ଅପହରଣ କରି ନେଇଗଲେ ଯୁବତୀ | କୌଣସି ପ୍ରକାରେ କୌଶଳ କରି ଯୁବକ ସେଠାରୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରି ପଳେଇ ଆସିଥିଲା | ସେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲା | ଯୁବକ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲା ଯେ, ଯୁବତୀ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ତାଙ୍କର ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲା |


ଯୁବକ ବୟାନ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ, ଯୁବତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ୫ଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା | ପୋଲିସ ଯୁବତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ୫ଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପହରଣ ଏବଂ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି | ପୋଲିସ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି | ପୋଲିସ ସମସ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅପିଲ କରିଛି ଯେ, ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ଆଇନକୁ ନିଜ ହାତକୁ ନନେଇ ଆଇନକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ |

   Related Posts