Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀ ଦେଲେ ଚେତାବନୀ : ବିନା ଦୋଷରେ ମୋ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ କାହିଁକି ଜେଲ୍ ପଠାଇଲ, ମରିବା ଯାଏଁ ଧାରଣା ଦେବି…

19/12/2020 at 4:56 PM

ବାରଙ୍ଗ ୧୯।୧୨: ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ବିନା ଦୋଷରେ ଜେଲ୍ ପଠାଇଛନ୍ତି ବାରଙ୍ଗ ଥାନା ଅଧିକାରୀ । ଏପରି ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ମରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା ଦେବାର ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି ବାରଙ୍ଗ ଥାନା ଜୟପୁର ଗାଁର ଜନୈକ ମହିଳା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବାରଙ୍ଗ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜୟପୁର ଗାଁର ଜନୈକ ମହିଳା ଶନିବାର ବାରଙ୍ଗ ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣାରେ ବସିଛନ୍ତି । ମହିଳାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଗତ ୮ଦିନ ତଳେ ବିନା କାରଣରେ ୩୦୭ଦଫା ଲଗାଇ ଜେଲ୍ ପଠାଇଛନ୍ତି । ଫଳରେ ସେ କିଛି ଉପାୟ ନପାଇ ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି । ଯଦି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କ କଥା ନ ଶୁଣନ୍ତି ତେବେ ସେ ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଆତ୍ମାହୂତୀ ଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି । 

ଅନ୍ୟପଟେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି, ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଗଣ୍ଡଗୋଳ କରୁଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ୍ ପଠାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ଜିଲ୍ଲା କୋଭିଡ୍ ଦାୟୀତ୍ବରେ ଥିବା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସକ ସାଫଲ୍ୟ ମହାକୁଡ କହିଛନ୍ତି ଶୁକ୍ରବାର ବେଲଗଛିଆ ଗାଁରେ କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟିଂ କରାଯାଉଥିଲା । ଜନୈକ ମହିଳାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଛି । ମହିଳା ଏବେ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର କୋଠରୀରେ ଚିକିତ୍ସିତି ହେବା ଜରୁରୀ । 

   Related Posts