Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ସୀମା ଟପିଲା ନୃଶଂସତା : ଅନଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍‌ରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇପାରିଲେନି ୬ଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ, ପେନସିଲରେ ଖୋବି ଝିଅକୁ କାମୁଡି ପକାଇଲା ମା’

24/10/2020 at 2:54 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪।୧୦: ଏମିତି ମା’ ଜଗତେ ନାହିଁ । ଅନଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍ ରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇପାରିଲାନି ୬ଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ । ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ପେନସିଲରେ ଖୋବିଦେଲା ମା’ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କାମୁଡିଦେଲା । ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ମୁମ୍ବାଇରେ ।

କରୋନା କଟକଣା ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ ରହିଛି । ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସରକାର ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ ରଖିଥିବାରୁ ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ଚିନ୍ତା କରି ଅନଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍ ର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଛନ୍ତି । ଅନଲାଇନ୍ କ୍ଲାସରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ନଦେଇପାରିବାରୁ ଜଣେ ୩୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ମହିଳା ନିଜ ୧୨ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ପେନସିଲରେ ଖୋବିଦେଇଛନ୍ତି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ବହୁଥର କାମୁଡି ବି ପକାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ବୁଧବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସଂପୃକ୍ତ ନାବାଳିକାଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀ ଏସବୁ ଘଟଣା ଦେଖିବା ପରେ ଚାଇଲ୍ଡ ହେଲ୍ପ ଲାଇନ୍ ନମ୍ବରକୁ ଫୋନ୍ କରି ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଜଣାଇଥିଲେ ।

ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ଏନଜିଓର ଦୁଇ ଜଣ ପ୍ରତିନିଧି ସଂପୃକ୍ତ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ନାବାଳିକାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ସହ ଦେଖା ହୋଇ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଦେଖାଦେଇନଥିଲେ । ଫଳରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିନଥିଲା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

   Related Posts