Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ସ୍ବାମୀଙ୍କ ପ୍ରମୋଶନ ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ କରୁଥିଲେ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ , ଶୁଣିଲେ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ…

3/11/2021 at 2:18 PM

ଲଣ୍ଡନ ୦୩।୧୧ : ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରମୋଶନ ପାଇଁ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏହି ଘଟଣାଟି ଶୁଣୁଛନ୍ତି ପୁରାପୁରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି । ମହିଳା ଜଣକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଲଗାତାର ପ୍ରମୋସନ ପାଉଛନ୍ତି। ଏଥିରେ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅବଦାନ ଠାରୁ ଅଧିକ ଦକ୍ଷତା, କାରଣ ସେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖନ୍ତି ।

ତେବେ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମହିଳା ଜଣକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ପତ୍ନୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଲଗାତାର ଭାବରେ ପ୍ରମୋଶନ ପାଉଛନ୍ତି କାରଣ ମୁଁ ତାଙ୍କ ମାଲିକ ତଥା ବସ୍‌ଙ୍କ ଶାରୀରିକ ଆବଶ୍ୟକତାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନେଉଛି । ତେଣୁ ମୁଁ କହିପାରେ ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରମୋଶନରେ ମୋର ମଧ୍ୟ ହାତ ଅଛି। ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ପ୍ରମୋସନ ମିଳିଛି, ସେ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସାମର୍ଥ୍ୟ ହେତୁ ସବୁକିଛି ଘଟିଛି, କିନ୍ତୁ ସେ ବାସ୍ତବତା ବିଷୟରେ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି। ମୁଁ ତାଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖୁଛି  ଯାହା ଦ୍ବାରା ସେ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେଇ ପାରିବେ। ଏହି କାରଣରୁ, ସେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଅନେକ ପ୍ରମୋସନ ପାଉଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ଏହା କରି ଆସୁଛନ୍ତି।

ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଘରୁ ବାହାରେ ରହିବାକୁ ପଡେ । ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ତାଙ୍କ ମାଲିକ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରେ। ମହିଳାଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମନ୍ତବ୍ୟ ଆସୁଛି । ପ୍ରାୟତଃ ସମସ୍ତେ କୁହନ୍ତି ଯେ ଏହା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣନ୍ତି ନାହାନ୍ତି ।

   Related Posts