Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗଞ୍ଜାମର ସବୁ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ ୭ଦିନ ବନ୍ଦ, ସର୍ବସାଧାରଣରେ ମେରୁ ଯାତ୍ରା ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ପାଳନ ବାରଣ
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରଣା, ପ୍ରେମିକ ଦୁଆରେ ପ୍ରେମିକା, ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଦେଇଛି ଧାରଣା
  • ||
  • କଟକ : ଗିରଫ ହେଲା ହାଇଦରର ସହଯୋଗୀ ୟାକୁବ୍, ସୋମବାର ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଥାନାରେ କରିଥିଲା ଆତ୍ମସମର୍ପଣ
  • ||
  • ସୋର : ଘରେ କେହି ନଥିବା ବେଳେ ଭାଙ୍ଗିଲେ ତାଲା, ଲୁଟିନେଲେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ରୂପା ଅଳଙ୍କାର ସହ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜାଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଇ ୨୫ ଶିକ୍ଷକ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଭଡା ଘରୁ ମିଳିଲା ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଦାୟୀ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମହାକାଳପଡା : ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତ ବୁଦ୍ଧି ପାଇଁ ଟଳିଗଲା ବଡ ବିପଦ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ଏକାଠି ଶୋଇଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପ୍ରେମିକ, କଟୁରୀରେ ହାଣିଲା ସ୍ୱାମୀ
  • ||
  • ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ରାଜ୍ୟରେ ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୭୮୪ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ସ୍ୱାମୀ ଓ ପ୍ରେମୀ ଉଭୟଙ୍କ ସହ ଏକ ସଂଗେ ରହିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ନିବେଦନ କଲେ ମହିଳା

22/09/2018 at 9:21 AM

ଇନ୍ଦୋର ୨୨/୯ : ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଇନ୍ଦୋରର ଏକ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ଜଣେ ମହିଳା ପହଂଚି ପୋଲିସକୁ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି | ପୋଲିସକୁ ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଓ ପ୍ରେମିକ ଉଭୟଙ୍କ ସହ ଏକା ସହିତ ରହିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି | ଏଥି ପାଇଁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅନୁମତି ଦେଇନଥିବାରୁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ପୋଲିସ ଚାପ ପକାଉ ବୋଲି ସେ ପୋଲିସକୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ | ମହିଳାଙ୍କ ଏଭଳି ଅଦ୍ଭୁତ ଅନୁରୋଧ ନେଇ ପୋଲିସ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିଲା | ତଥାପି ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଡକାଇ ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲା | ପଚରାଉଚୁରା ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ କହିଥିଲେ ଯେ, ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ରହିବାରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ | ଘଟଣା ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ପୋଲିସ ପ୍ରେମିକ ଏଭଳି ଉତ୍ତରରେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଡକାଯାଇଥିଲା | ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଥାନାରେ ପହଂଚିବା ପୂର୍ବରୁ ପୋଲିସକୁ ମହିଳା କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମାରପିଟ କରନ୍ତି | ହେଲେ ସେ ବହୁତ ଭଲ ଲୋକ | ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଥାନାରେ ପହଂଚିବା ପରେ ଘଟଣାର ମୋଡ ବଦଳିଯାଇଥିଲା | ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଲୁଚିଛପି ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବା ସେ ଜାଣିବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ତାଗିଦ କରିଆସୁଥିଲେ ଓ ସେଥିପାଇଁ ମାରପିଟ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ | ଏତିକି ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଆଉ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହି ପୋଲିସକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ଥାନାରୁ ଚାଲିଆସିଲେ | ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଥିଲା ଯେ, ଭବିଷ୍ୟତରେ ବିବାହିତା ଜୀବନରେ ରହି ଯଦି ସେ କୌଣସି ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ତାହେଲେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ |
ସ୍ୱାମୀ ଓ ପ୍ରେମୀ ସହ ଏକା ସଂଗେ ରହିବା ପାଇଁ ଥାନାରେ ମହିଳାଙ୍କ ଏଭଳି ଆବେଦନ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି | ମହିଳାଙ୍କ ମାନସିକ ବିକୃତି ଥିବା ପୋଲିସ ଆଶଙ୍କା କରି ତାଙ୍କର ମାନସିକ ଚିକିତ୍ସା କରିବ ପାଇଁ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛି |

   Related Posts