Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦ ମହଲା କୋଠାରେ ଭୀଷଣ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୫ ଆହତ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୩୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୮୮ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୧୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୯ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୮୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୯୬୧୪୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଭରବ୍ରିଜ୍‌ରୁ ୩୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା କାର୍, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଗାଡି ଭାଙ୍ଗିରୁଜି ଚୁରମାର୍
  • ||
  • ଶନିବାର ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା : ବଢିବ ତାପମାତ୍ରା, କମିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା : ମହାନଦୀ ପୋଲରେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ୫ ମୃତ
  • ||

ସ୍ଵର୍ଗବାସୀ ପ୍ରେମିକର ଆତ୍ମାକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ମହିଳା, ମୁଦି ଦେଇ କଲେ ପ୍ରପୋଜ୍

2/12/2021 at 2:28 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୦୨।୧୨ : କୁହାଯାଏ କି ପ୍ରେମରେ କୌଣସି ବୟସ ସୀମା ନଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ପ୍ରେମ ହୁଏ କାହାକୁ ଜଣାପଡେ ନାହିଁ ।  କିନ୍ତୁ ଆମେ ଯେଉଁ ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ, ସେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମରେ ପଡିଛନ୍ତି । ହେଲେ ସେ ମନୁଷ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଏକ ଆତ୍ମାକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ବ୍ରିଟେନର ଅକ୍ସଫୋର୍ଡଶାୟାରରେ ରହୁଥିବା ବ୍ରୋକାର୍ଡ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏକ ଆତ୍ମାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକର ଆତ୍ମା ତାଙ୍କୁ ଏକ ହୀରାର ମୁଦି ସହିତ ପ୍ରପୋଜ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଦୁହେଁ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ବ୍ରୋକାର୍ଡ ଯେତେବେଳେ କହିଲେ କି ସେ ଜଣେ ଆତ୍ମାକୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ସୁଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ସେ ତାଙ୍କୁ ପୁରା କାହାଣି ବର୍ଣ୍ଣନା କରି କହିଥିଲେ କି ଏଡୱାର୍ଡୋ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ କି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ୩୫ ବର୍ଷ ବୟସ । ତାଙ୍କର ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ମୃତ ପ୍ରେମିକର ଆତ୍ମା ​​ତାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଆସେ । କିନ୍ତୁ ବ୍ରୋକର୍ଡଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମା ପ୍ରେମରେ ପଡିଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଉଭୟ ଏକ ବର୍ଷ ପାଇଁ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିଲେ। ଏଡୱାର୍ଡୋଙ୍କ ଆତ୍ମା ​​ତାଙ୍କ ତକିଆ ନିକଟରେ ଏକ ହୀରା ମୁଦି ରଖିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ବ୍ରୋକର୍ଡେ ସେହି ମୁଦି ପିନ୍ଧି ହଁ କହିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ବ୍ରୋକର୍ଡ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ନିଜର ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ହେଲେଏହି ସମୟରେ ସେ ଖୁବ୍‌ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ । କାହିଁକି ନା ସେ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ କି ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁ। ଏହାପରେ ସେ ଖୁବ୍‌ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ସେଠାରେ ଡକା ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲା ହେଲେ ସେ ଆସିବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ବିବାହ ପରେ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts