Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସହରାଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଟ୍‌ଡାଉନ୍‌
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୦୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଚାକିରୀରୁ ବିଦା ହେଲେ ରସିକିଆ ଶିକ୍ଷକ, ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୁପରେ ପଠାଇଥିଲେ ନିଜ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ବାଲି ଗାଡି ମାଲିକଙ୍କୁ ହାବିଲଦାର ମାଗୁଥିଲେ ଚାନ୍ଦା, ଆଜି ଶୁଣିଲା ପରେ ଏସପି କଲେ ସସପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ବିଗୁଡୁଛି କରୋନା ସ୍ଥିତି : ଭୀମସାର କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲର ବଢିବ ଶଯ୍ୟା, ଚାଲିଛି ଦ୍ବିତୀୟ ହସ୍ପିଟାଲ କାମ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ବସ୍ତା ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍ ରହଣି ଦାବି, ରେଳରୋକ କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା
  • ||
  • ମହାକାଳପଡା : କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିଲା କାଳବୈଶାଖୀ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ବରଗଛ ମୂଳରୁ ନବଜାତ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ୧୦ଦିନ ପରେ ହୋଇଥାନ୍ତା ବାହାଘର, ଗଛରେ ଓଢଣୀ ବାନ୍ଧି ପ୍ରେମିକ ସହ ଝୁଲିପଡିଲେ ଯୁବତୀ
  • ||
  • ବ୍ରିଟେନ୍‌ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବୋରିସ୍‌ ଜନସନ୍‌ଙ୍କ ଭାରତ ଗସ୍ତ ବାତିଲ
  • ||

ତଲାକ୍ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ୩ ଦିନଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ଥାନାବାବୁ

8/03/2021 at 4:07 PM

ଜୟପୁର ୦୮/୦୩ : ରକ୍ଷକ ଯେବେ ଭକ୍ଷକ ସାଜେ ସେତେବେଳେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା କାହାକୁ । ରାଜସ୍ଥାନର ଅଲଓ୍ବର ଜିଲ୍ଲାରେ ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଖାକି​‌ରେ ଲାଗିଛି କଳଙ୍କ । ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସଂପୃକ୍ତ ଥାନାର ସବ୍‌ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଖେଡଲୀ ଥାନାର ସବ୍‌ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପୀଡିତା ମହିଳା ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ମହିଳାଜଣଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏସ୍‌ଆଇ ୩ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ମହିଳାଜଣକ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଅଭିଯୋଗରେ ପୀଡିତାଜଣକ କହିଛନ୍ତି, ମାର୍ଚ୍ଚ ୨ ତାରିଖରେ  ସ୍ବାମୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବାକୁ ଥାନାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କୁ ତଲାକ୍‌ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ତଲାକ୍‌ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ । ତେଣୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଥାନାର ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥିଲେ ମହିଳାଜଣକ ।

ତେବେ ଖେଡଲୀ ଥାନାର ଏସ୍‌ଆଇ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ବିବାଦକୁ ସମାଧାନ କରିଦେବାକୁ କହି ତାଙ୍କୁ ୩ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ସମାଧାନ କରିନଥିଲେ । ପୀଡିତା ମହିଳାଜଣକ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଉପରିସ୍ଥ ଥାନାରେ ଏସ୍‌ଆଇ ଭରତ ସିଂହଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ମାମଲା ରୁଜୁ ପରେ ଜୟପୁର ଆଇଜି ହଓ୍ବା ସିଂହ ଘୁମାରିୟା, ଏସ୍‌ପି ତେଜସ୍ବିନୀ ଗୌତମ ଖେଡଲୀ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ କରିଥିଲେ । ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଏସ୍‌ଆଇ ଭରତ ସିଂହ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଘଟଣାର ପୁନଃତଦନ୍ତ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏସ୍‌ଆଇ ଭରତ ସିଂହଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି ଆଇଜି ହଓ୍ବା ସିଂହ ଘୁମାରିୟା କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts