Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଘରୁ ଟେକି ନେଇ ରାତି ସାରା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ, ପାଣି ମାଗିବାରୁ ମିଳିଲା ମାଡ

19/09/2019 at 8:12 AM

ସୋର ୧୯।୯: ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଘରୁ ଟେକି ନେଇ ରାତିସାରା ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ପିଡୀତା ପିଇବା ପାଇଁ ପାଣି ମାଗିବାରୁ ମିଳିଲା ମାଡ । ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ସୋର ଶିଙ୍ଗଖୁଣ୍ଟା ଅଞ୍ଚଳରେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସୋର ଶିଙ୍ଗାଖୁଣ୍ଟା  ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ  ୭ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳା ଦୁଇ ନଣନ୍ଦଙ୍କ ସହ ଘରେ ଶୋଇଥିଲେ । ଶାଶୁ ଓ ଶ୍ବଶୁର ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଗାଁର ଜଣେ ୨୨ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ପୂର୍ବ ରାଗ ସୁଝାଇବାକୁ ଯାଇ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ପକାଇ ନିଜ ଘରକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା । ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହିତ ମାଡ ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲା । ରାତିରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ପରିବାରଲୋକେ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ଯିବାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସେମାନଙ୍ମାକୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ରରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲା । ଭୟରେ ପିଡୀତାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ତା ପରଦିନ ଭୋରରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସୋର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts