Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ଅମାନୁଷିକ ! ସବୁଦିନ ରାତିରେ ପ୍ରେମିକ ସାଙ୍ଗେ ମଜା କରୁଥିଲେ ମହିଳା, ଧରା ପଡିବାରୁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟରେ ପକାଇଦେଲେ ଏସିଡ୍

27/09/2020 at 5:24 PM

ମେରଠ ୨୭/୦୯ : ମେରଠ ଟିପିନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ପତ୍ନୀ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହ ମିଶି ପତିର ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟରେ ଏସିଡ୍ ଢାଳି ଦେଇଥିବା ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଘଟଣା ପରେ ପୋଲିସ ଉଭୟ ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକକୁ ଅଟକ ରଖିଛି । ମହିଳା ଜଣକ ନିଜର ଡାକ୍ତର ପ୍ରେମିକ ସହ ମିଶି ଶାଶୂଘରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଶା ବଟିକା ଦେଇ ବେହୋସ୍ କରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତାପରେ ପତିଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟରେ ଏସିଡ୍ ଢାଳି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ପୀଡିତ ପତି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସରାଧନା ଅଞ୍ଚଳର ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀର ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି । ଶାଶୂଘର ଲୋକ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ମହିଳା ଜଣକ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହଇରାଣ ହରକତ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମହିଳା ଜଣକ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ନିଶା ବଟିକା ଦେଇ ବେହୋସ୍ କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ନିଜ ଡାକ୍ତର ପ୍ରେମିକ ଘରକୁ ଡାକିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହୋସ୍ ଆସିଥିଲା ସେମାନେ ବୋହୁକୁ ପ୍ରେମିକ ସହ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଧରିଥିଲେ । ଘଟଣା ପରେ ମହିଳା ନିଜ ପତିର ପ୍ରାଇଭେଟରେ ଏସିଡ୍ ଢାଳି ଦେଇଥିଲେ ।

ପୀଡିତ ପତି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ପତ୍ନୀ ପ୍ରତିଦିନ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ନିଶା ବଟିକା ଦେଇ ପ୍ରେମୀକୁ ଘରକୁ ଡାକୁଥିଲେ । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଯେ ଜଣେ ଅଜଣା ଲୋକ ପ୍ରତିଦିନ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସୁଛି ।

ପୀଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟରେ ଏସିଡ ଢାଳି ଦେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ମେଡିକାଲ୍ ରିପୋର୍ଟ ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଛି । ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ ଯେ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟରେ ଏସିଡ୍ ପକାଯାଇଛି ନା ଅନ୍ୟ କିଛି ପଦାର୍ଥ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts