Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୭୦୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ବିରାଟ ବାହିନୀ ଚିତ୍‌ପଟାଙ୍ଗ, ଭାରତକୁ ୫୧ ରନରେ ହରାଇ ସିରିଜ୍ ହାତେଇଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||

ହସ୍ପିଟାଲରେ ମହିଳା କଏଦୀଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ; ଟ୍ୱିଟ କରି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିନ୍ଦା କଲେ ଲାଲୁ

1/12/2018 at 2:36 PM

ମୁଜାଫରପୁର ୧/୧୨ : ବିହାରର ମୁଜାଫରପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଶ୍ରୀ କୃଷ୍ଣ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଦୁଇଜଣ ଗଣଦୁଷ୍କରଣ କରିଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୋଲିସକର୍ମୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ମହିଳା ଜଣକ ସୀତାମଢିର ଜେଲରେ କଏଦୀ ଥିଲେ | ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା |

ମୁଜାଫରପୁର ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମଣିଜ କୁମାରର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ପଡୋଶୀ ସୀତାମଢି ଜିଲ୍ଲାର ଜେଲରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଭଲ ନଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଗତ ନଭେମ୍ବର ୧୧ ତାରିଖରେ ଶ୍ରୀ କୃଷ୍ଣ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା | ମହିଳା କଏଦୀ ଜଣକ ୨୧ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଥିଲେ | ନଭେମ୍ବର ୨୨ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଛୁଟି ମିଳିଥିଲା | ତେବେ ଜେଲକୁ ଫେରିବା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ସହ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ହସ୍ପିଟାଲରେ ଥିବାବେଳେ ୧୪ ତାରିଖ ରାତିରେ ହସ୍ପିଟାଲ ଶୌଚାଳୟରେ ଦୁଇ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ |

ତେବେ ଅହିୟାପୁର ଥାନାରେ ଏକ ପ୍ରାଥମିକ ରିପୋର୍ଟ ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ବୋଲି ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି | ଘଟଣା ପରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିଶ କୁମାରଙ୍କ ଉପରେ ବିରୋଧୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି |

ଆରଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ମହିଳା କଏଦୀଙ୍କ ସହ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି | ଲାଲୁ ଏହାକୁ ବିହାରରେ ଚାଲୁଥିବା ଅପରାଧର ପରାକାଷ୍ଠା ବୋଲି କହି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି | ଲାଲୁ ଯାଦବ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅପରାଧ ହୋଇଥିବା ଜାଗାରେ ଜାଣିଶୁଣି ଚୁପ ରହିବ ମଧ୍ୟ ଏକ ଅପରାଧ |

ବିହାର ବିଧାନସଭାରେ ବିରୋଧୀ ନେତା ତେଜସ୍ୱି ଯାଦବ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଜାଫରପୁର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ମହିଳା କଏଦୀଙ୍କ ସହ ନୀତିଶଙ୍କ ଅଧୀନ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ବିହାରରେ କଏଦୀଙ୍କ ସହ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଛନ୍ତି, ଏହା ହେଉଛି ନୀତିଶଙ୍କ ରାକ୍ଷସୀ ସୁଶାସନ ସରକାର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ତେଜସ୍ୱି |

   Related Posts