Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

‘ସମସ୍ତେ ମରିବେ’ ! ଏମିତି କହି ବିମାନରେ ମହିଳା ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଅଜବ ଆଚରଣ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପକାଇଲେ ଛେପ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

20/10/2020 at 10:32 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୦/୧୦:  ବିମାନରେ ମହିଳା ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଅଜବ କାରନାମା । ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବାକୁ ରାଜି ନହୋଇ ବରଂ ଆଣିଲେ ଅନ୍ୟ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ବିପଦ । ଏହାସହ ଅନ୍ୟ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଆଡକୁ ମୁହଁ କରି କାଶିଲେ ମଧ୍ୟ । ଏପରି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ସ୍କଟଲାଣ୍ଡର ଏକ ବିମାନରେ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ରବିବାର ଇଜିଜେଟ୍ ଫ୍ଲାଇଟରେ ଜଣେ ମହିଳା ଯାତ୍ରୀ ଆୟାରଲ୍ୟାଣ୍ଡରୁ ଏଡିନବର୍ଗ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ । ତେବେ ସେ କରୋନା କଟକଣା ମାନି ନଥିଲେ । ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ । ତେବେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବାକୁ ବିମାର କର୍ମଚାରୀ ମହିଳାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ । ଏହା ଶୁଣି ମହିଳାଜଣଙ୍କ ହିତାହିତ ଜ୍ଞାନ ହରାଇଥିଲେ ।

ଏପରିକି ମହିଳାଜଣଙ୍କ ସମସ୍ତେ ମରିବେ କହି ଚିତ୍କାର କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ଅନ୍ୟ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ କାଶିଥିଲେ ।ଏହାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ କିଛି ଯାତ୍ରୀ ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିଲେ । ତେବେ ବିମାନ କର୍ମଚାରୀ ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଜା କରିବା ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ଶାନ୍ତ ପଡିଥିଲା ।

ଏତତ୍ ବ୍ୟତୀତ, ବିମାନ ଅବତରଣ କରିବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି ନେଇଥିଲା .

ବିମାନ କର୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସୂଚନାନୁସାରେ, ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳା ଯାତ୍ରୀଜଣଙ୍କୁ ବିମାନରୁ ବାହାରି ଯିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା । କାରଣ ସେ ନିୟମ ମାନୁନଥିଲେ । ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିନଥିଲେ । ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା କଥା କହିବାରୁ ସେ ରାଗି ଯାଇ ଏପରି ଆଚରଣ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts