Wednesday, December 11, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ମହିଳାଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟା ! ସ୍ବାମୀ, ଶାଶୂ, ଶ୍ବଶୁର ଗିରଫ

ଉନ୍ନା ୧୫।୧୧: ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ଉନ୍ନା ଜିଲ୍ଲାରେ ଅଜନୋଲି ଗାଁରେ ମହିଳାଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ମୃତଦେହ ଦେଖି ଗାଁ ଲୋକେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ଘଟଣାରେ ମହିଳାଙ୍କ ଶାଶୁ, ଶ୍ବଶୁର ଏବଂ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ଉନ୍ନା ଜିଲ୍ଲାରେ ଅଜନୋଲି ଗାଁରେ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଘରଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ୨୭ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମିନାକ୍ଷୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଗାଁ ନିକଟ ଗଛରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ମୃତଦେହଟି ଉଲଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ଖବର ଦେଇତିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପରିବାର ଲୋକ ପହଞ୍ଚି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଶବ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ମେଡିକାଲକୁ ପଠାଇଛି । ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ପୋଷାକ ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ନାଳରୁ ଜବତ କରାଯାଇଛି । ମିନାକ୍ଷୀଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଅଥବା ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ।

ମିନାକ୍ଷୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଶ୍ବଶୁରଘର ଲୋକେ ପ୍ରତାରିତ କରିବା ସହ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ତାଙ୍କ ଭାଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ପୋଲିସ ଶ୍ବଶୁରଘର ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମିନାକ୍ଷୀଙ୍କୁ  ପ୍ରତାରିତ କରିବା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ପ୍ରବର୍ତ୍ତାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ଶ୍ବଶୁରଘରଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇପିସି ଧାରା ୪୯୮ଏ, ୩୦୬ ଏବଂ ୩୪ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଶାଶୁ, ଶ୍ବଶୁର ଏବଂ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଘଟଣାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ପୋଲିସ ।

736 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର