Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ମହିଳାଙ୍କ ଇଶାରାରେ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକଲା ଦିଅର, ଅବୈଧ ସଂପର୍କ ଥିଲା ହତ୍ୟା ପଛର କାରଣ

12/02/2019 at 7:55 PM

ହସନଗଂଜ ୧୨/୨-ବିବାହର ମାତ୍ର ଦଶଦିନ ଯାଇନି ଦିଅର ସହ ହୋଇଗଲା ପ୍ରେମ । ଏହି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରୁ ଦିଅର ମାଧ୍ୟମରେ ମାରିଲା ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ।

ଏହିଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ହସନଗଂଜ ବରାତିଖେଡ଼ା କାକେରୀ ଥାନା ଅଂଚଳରେ । ଉମାଦେବୀ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା କରିଛି ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ।

ପାଦରୁ ଲିଭିନି ଅଳତା, ହାତରୁ ଛାଡ଼ିନି ମେହେନ୍ଦି ହେଲେ ସ୍ବାମୀକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ମହିଳା । ଝିଅଟିଏର ଈପ୍ସିତ ସ୍ଵପ୍ନଥାଏ ବିବାହ କରିବା ଓ ତାର ମନର ମଣିଷ ସହ ସାରାଜୀବନ ସାଥୀ ହୋଇ ରହିବା । ବେଳେବେଳେ ଏମିତି କିଛି କାରଣ ଆସି ମଝିରେ ଠିଆ ହୁଏ, ନେବାକୁ ପଡ଼େ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ।

କାକେରୀ ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପୋଲିସ କରିଛି ମହାଖୁଲାସା । ଉମାଦେବୀ ବିବାହର ଦଶଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଦିଅର ଅନୁପ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଯିବା ପରେ ଏଭଳି ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ନେଇଥିଲେ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ।

ଉମାଦେବୀ ଦିଅର ସହିତ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ବି ସ୍ଵାମୀ ଥିଲେ ମଝିରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ । ଏହିକଥା ଦିଅରକୁ କହିବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ଦିଅର ରାଜି ହୋଇ ନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରେ ଉମାଦେବୀ ପ୍ରେମରେ ଫସାଇ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ କରିଥିଲେ ଯୋଜନା ।

ଉମା ନିଜର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ସହ ଦିଅର ସହ ପ୍ରଥମେ ପରିଚୟ କରିଥିଲେ । ତା ପରେ ଦିଅର ଓ ଉମାର ସାଙ୍ଗ ମିଶି ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ହତ୍ୟା ।

ସ୍ବାମୀର ହତ୍ୟା ପରେ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଫିଙ୍ଗିଦେଇଥିଲେ ଘରଠାରୁ ୨କି.ମି. ଦୂରରେ ଥିବା ଏକ କେନାଲରେ ।

ଏହି ଘଟଣା ଗ୍ରାମବାସୀ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇବାପରେ ପୋଲିସ ଉମାଦେବୀ ଓ ତାଙ୍କ ଦିଅର ଅନୁପକୁ ଗିରଫ କରି କରିଥିଲା କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ ।

   Related Posts