Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗୁରୁବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ରେକର୍ଡ ୮୪୭୧ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୨୪୯ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଚାଲିଗଲେ ଆଉ ଜଣେ କଳାକାର, ଅଭିନେତା ପ୍ରିୟ ସୁନ୍ଦର ମିଶ୍ରଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କୁକୁଡାକୁ ଖାଇଗଲେ ବୁଲା କୁକୁର, ରାଗି ଯାଇ ଗୁଳି କରିଦେଲା ମାଲିକ : ଥାନାରେ ମାମଲା
  • ||
  • ଗୋଆରେ ଏନସିପି-ଶିବସେନାର ହାତ ଛାଡିଦେଲା କଂଗ୍ରେସ, କହିଲା-‘ଆମର ଏକାକି ଜିତିବା କ୍ଷମତା ଅଛି’
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୦୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୩୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୭୭୪୬୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଜୋଶ୍ ଏବେବି ଅଛି : ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଅଧିନାୟକଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ କୋହଲି
  • ||
  • ପ୍ରଚାର ବେଳେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହଟହଟା, ତଡିଦେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ ଓ ଲୁଟ୍ ଘଟଣା : ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଡିସିପି
  • ||

ମହିଳାଙ୍କୁ ଶାଶୁଘର ଲୋକ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ବାପଘର, ଗିରଫ ଦାବିରେ ମୃତଦେହ ରଖି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

4/12/2021 at 10:06 AM

ପାଟଣାଗଡ ୪।୧୨: ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ଖପ୍ରାଖୋଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କନ୍ଧେନଝୁଲା ଗ୍ରାମରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ମହିଳାଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ବାପଘର ଲୋକେ ସ୍ଵାମୀ, ଶାଶୂଙ୍କ ସହ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ଦାବିରେ ମୃତଦେହ ରଖି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କନ୍ଧେନଝୁଲା ଗ୍ରାମର ଗୋପ ରାଏଙ୍କ ପୁଅ ଅର୍ଜୁନ ରାଏ ବେଲପଡାର ସ୍ଵର୍ଗତ କାଳିଆ ବାରିକଙ୍କ ଝିଅ ଚନ୍ଦ୍ରକାଣି ରାଏଙ୍କୁ ରୀତିନୀତି ଅନୁସାରେ ୯ ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ୩ଟି ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ନେଇ ଅର୍ଜୁନ ରାଏ ଓ ଚନ୍ଦ୍ରକାଣିଙ୍କ ପରିବାର । ମଝିରେ ଉଭୟ ସ୍ଵାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହୋଇ ମାଡପିଟ ହୋଇଥିଲା । ଉଭୟ କାଳିଆ ଓ ଗୋପ ରାଏଙ୍କ ପରିବାର ମିଶି ସମାଧାନ କରିଥିଲେ । ଅର୍ଜୁନ ରାଏଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ଶନିବାର ରାତିରେ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାପା ଘରେ ନଥିବା ସମୟରେ ଚନ୍ଦ୍ରକାଣି ବେକରେ ଦଉଡି ଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଉଭୟ ବାପ ଓ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ରାତ୍ରିରେ ଘରକୁ ଫେରି ଦେଖିଥିଲେ ଚନ୍ଦ୍ରକାଣି ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲୁଥିଲେ । ଏହାପରେ ଚନ୍ଦ୍ରକାଣିଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଖବର ଦେବା ସହ ଖପ୍ରାଖୋଲ ପୋଲିସକୁ ମଧ୍ୟ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମ୍ ସହ ପହଞ୍ଚି ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଶବ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲା ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଚନ୍ଦ୍ରକାଣିଙ୍କ ଭାଇ କେଶବ ବାରିକ ଖପ୍ରାଖୋଲ ଥାନାରେ ଶ୍ବଶୁର ଗୋପ ରାଏ ଓ ସ୍ଵାମୀ ଅର୍ଜୁନ ରାଏ, ଶାଶୁ ଶ୍ରୀମତି ରାଏ ଓ ପୁତୁରା ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ରାଏଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ସ୍ଵାମୀ ଓ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିବା ବେଳେ ଶ୍ବଶୁର ଓ ପୁତୁରାକୁ ଛାଡି ଦେଇଛି । ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପରେ ମୃତଦେହକୁ ପରିବାରକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କଲା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ଦାବିରେ ମୃତଦେହକୁ ଥାନା ଛକରେ ରଖି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ । ପରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ପହଞ୍ଚି ଗିରଫ କରିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେବା ପରେ ଧାରଣାରୁ ଓହରିଥିଲେ । 

   Related Posts