Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

କ୍ୟାବ୍‌ରେ କେତେ ସୁରକ୍ଷିତ ମହିଳା ? ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ କ୍ୟାବ୍ ଡ୍ରାଇଭରର ଅସଦାଚରଣ, ପ୍ୟାନିକ୍ ବଟମ୍ ଚାପିଲା ପରେ ବି ମିଳିଲାନି ସାହାଯ୍ୟ

29/09/2020 at 12:53 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୨୯/୦୯ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ରାଜଧାନୀ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ନାକା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭର ବିରୋଧରେ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ବ୍ୟୁଟି ପାର୍ଲର ସଂଚାଳିକା କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ବି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡ୍ରାଇଭର ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଫୋନ୍ କରି ଧମକ ଦେଉଛି । ଲକ୍ଷ୍ନୌ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ନଗରରେ ରହୁଥିବା ଯୁବତୀ ରାଜଜୀପୁରମ ବ୍ୟୁଟି ପାର୍ଲର୍ ଚଳାନ୍ତି । ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେ ପାର୍ଲର ଯିବା ପାଇଁ କ୍ୟାବ୍ ବୁକ୍‌ କଲେ । ସେ ଏକ ଥିଲେ । ଘରଠୁ କିଛି ଦୂର ଆସିବା ପରେ ସେ କ୍ୟାବର ଦର୍ପଣରେ ଦେଖିଲେ ଡ୍ରାଇଭର ତାଙ୍କୁ ଚାହୁଁଛି । ସେ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ଡ୍ରାଇଭର ଗାଡିରେ ଡବଲ ମିନିଙ୍ଗ ଗୀତ ବଜାଇଥିଲା । ଏସବୁ ଦେଖି ଯୁବତୀ ଜଣକ ପ୍ୟାନିକ୍ ବଟମ୍ ବା ସ୍ୱିଚ୍ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଜବାବ ମିଳିନଥିଲା ।

ପାର୍ଲର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଯୁବତୀ ପୋଲିସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ରୁମକୁ ଫୋନ୍ କରି କ୍ୟାବ୍ ଡ୍ରାଇଭରର ଅସଦାଚରଣ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଡ୍ରାଇଭର୍ ଜାଣିପାରିଥିଲା ଯେ ତା’ ବିରୋଧରେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହାପରେ ସେ ଅଲଗା ଅଲଗା ନମ୍ବରରୁ ଫୋନ୍ କରି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ହଇରାଣ ହରକତ କରିବା ସହ ଧମକ ଦେଉଛି । ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡ୍ରାଇଭର ସହ ତାର ଚିହ୍ନା ପରିଚୟ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଫୋନ୍ କରି ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି ।

ନାକା ଥାନା ପୋଲିସ ସୁଜିତ ଦୁବେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡ୍ରାଇଭର କମଳା ଶଙ୍କର ମିଶ୍ର । ଯୁବତୀ ୪ଟି ଫୋନ ନମ୍ବର ଡିଟେଲ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେଉଁ ନମ୍ବର ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଫୋନ ଯାଇଥିଲା । କ୍ୟାବ୍ କମ୍ପାନୀକୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ଡ୍ରାଇଭରର ଡିଟେଲ ମଗାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts