Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣା କଲେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ : ନନ୍ଦିଗ୍ରାମରୁ ଲଢିବେ ଦିଦି, ମୁସଲିମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : କାଜୁ ବଗିଚାରୁ ଅଜଣା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଠାବ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ସେବା ସମବାୟ ସମିତିରେ ଧାନ କିଣାକୁ ନେଇ ବ୍ୟାପକ ଜାଲିଆତି, ଡାଟା ଏଣ୍ଟ୍ରି ଅପରେଟର ଓ ସମ୍ପାଦକ ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୬୨୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେବଗଡ : ଅଭିଯୋଗକାରିଣୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଏଏସଆଇ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ମହିଳା ସମିତି ସଭ୍ୟାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗ, ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ବିନିକା : ସହିପାରିଲେନି ବାପଘରୁ ବିଦା ହେବାର ଦୁଃଖ, କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ଚାଲିଗଲା ନବବଧୂଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ‘ନିଶା’ : ଆରୋହୀ ମୃତ, ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ନାଳରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବେଡ୍‌ସିଟ୍ ଗୁଡାଇ ଛାତ ଉପରୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା : ସିନ୍ ରିକ୍ରିଏସନ୍ କଲା ସିବିଆଇ ଟିମ୍, ବିବନ ବଖାଣିଲା ୨୨ବର୍ଷ ତଳର ଲୋମଟାଙ୍କୁରା ଘଟଣା
  • ||

ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ ବିଫଳ ହେବାରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ : ନା ମାନେ ନା

25/06/2018 at 9:10 AM

ମହିଳାଙ୍କୁ ପିଲା ଚୋର କହି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ । ଗୋଢ଼ ବାନ୍ଧି କାଠ ଫାଳିଆରେ ମାଡ଼ ମାରିଲେ ବସ୍ତିଲୋକେ । ସାମିଲ ଥିଲେ ପୁରଷ ମହିଳା । ଏମିତି ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ପିଡିତା । କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ କହିଛି ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ଭିତିହିନ । ରାଉରକେଲାରେ ଘଟିଛି ଏପରି ଏକ ଅମାନୁଷିକ ଘଟଣା । ଯାହା ସଭ୍ୟ ସମାଜ ଉପରେ ଉଠିଛି ପ୍ରଶ୍ନ
ପିଲା ଚୋର କହି ମହିଳାଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ । ମାନବିକତାକୁ ପଛରେ ପକାଇ ଗୋଢ଼ ବାନ୍ଧି କାଠ ଫାଲିଆରେ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ । ପିଲା ଚୋର କହି ମାଡ଼ମାରିଚାଲିଥିଲେ ଲୋକେ । ଏମିତି ମାଡ଼ ଖାଇବା ସମୟରେ ପିଡ଼ତା ମହିଳା କହୁଛନ୍ତି ଯଦି ମୁଁ ପିଲା ଚୋର ତାଙ୍କୁୂ ପୋଲିସରେ ଦେଇଦିଅ ନଚେତ ପୀଡିତା ନିଜେ ପୋଲସିକୁ ଯିବେ । କିନ୍ତୁ ଲୋକେ ପୀଡିତାର ଗୁହାରୀ ଶୁଣିବାକୁ ନାରାଜ, ମାରି ଚାଲୁଥିଲେ ମାଡ଼ ଯାହା ଅମାନୁଷିକତାର ଏକ ଚିତ୍ର ।ଏମିତିକି ଦୁଷ୍କର୍ମ ଊଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ପୀଡିତା । ଗତ ୧୭ ତାରିଖ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଘଟିଛି ଘଟଣା । ଘଟଣା ଘଟିଛି ଇସ୍ପାତ ନଗର ରାଉରକେଲାରେ । ଗୋପବନ୍ଧୁପଲ୍ଲୀ ଇନ୍ଦିରା ନଗରର ମହିଳା କେଟ୍ରିନ କାମ ସାରି ଫେରୁଥିଲେ ଘରକୁ କିନ୍ତୁ ଗୋପବନ୍ଧୁପଲ୍ଲୀ ନିକଟରେ ତାଙ୍କୁ ପିଲା ଚୋର କହି ମାଡ଼ ମାରିଲେ । ମାଡ଼ ମାରି ଲହୁ ଲୁହାଣ କରିଦଲେ । ତାପରେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପିଡ଼ତା ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପଡ଼େ।ଶୀ ରାଉରକେଲା ସରକାରୀ ଡ଼।କ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତୀ କରାଇଥିଲେ । ଚିକିସ୍ବାପରେ ପିଡ଼ତା ଘରକୁ ଫେରୁ ପ୍ଲାଂଟ ସାଇଟ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୋଗକୁ ଗ୍ରହଣ କରିନଥିଲେ । ପରେ ଏସ୍ପିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଧଶେ କ୍ରମେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହେବା ସହ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ବାପା କପୁର ଶର୍ମ।ଙ୍କ ସହ ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।
ପୋଲିସ ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିବା ବେଳେ ପୀଡିତା ଆଣିଥିବା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତିହୀନ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିବା ସହ କହିଛିଯେ ପିଲା ଚୋର କହି ମାଡ଼ ମାରିଛନ୍ତି ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଛଢ଼।ଇ ନେଇଛନ୍ତି ! ମାଡ଼ମାରିବାରେ କିଛି ମହିଳା ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଦୁଷ୍ମର୍ମ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରାଯାଇନାହିଁ । ବାପ ସହ ଦୁଇ ପୁଅ ମୋଟ ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି ମାଡ଼ ମାରିବାରେ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ସହ ଆଉ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ ହେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ରାଉରକେଲା ଡ଼ିଏସ୍ପି ।

   Related Posts