Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତା ଫଡନାଭୀସଙ୍କ ଶରଣରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, କହିଲେ- ‘ଆମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କର’
  • ||
  • ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା : ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଲଘୁଚାପରେ ପରିଣତ ହେବ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ବର୍ଷା, ବଢୁଛି ହୀରାକୁଦର ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ମହାନଦୀରେ ଭାସିଗଲେ ହାତୀପଲ : ମୁଣ୍ଡଳି ବ୍ରିଜରେ ଲାଖି ରହିଛି ହାତୀ ଛୁଆ
  • ||

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ସ ଡେ’ରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ kiss କଲେ ମହିଳା

14/02/2019 at 7:45 PM

ଭଲସାଡ ୧୪/୨ : ଆଜି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଏକ ସଭାରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଗୁଜରାଟ ଯାଇଥିଲେ | ଗୁଜରାଟର ଭଲସାଡରେ ଏହି ସଭା ଆୟୋଜନ ହୋଇଥିଲା | ସଭାରେ ଜଣେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ମଂଚ ଉପରେ ଚୁମ୍ବନ କରିଥିଲେ | ଆଜି ଭଳି ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଦିନରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀ ଚୁମ୍ବନ କରିଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଜୋରସୋରରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି ଲୋକେ |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଆଜି ଗୁଜରାଟ ଗାନ୍ଧିନଗରରୁ ୩୬୦ କି:ମି: ଦୂର ଭଲସାଡରେ ଏକ ଉଦ୍ବୋଧନ ସଭାରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ସଭା ମଂଚରେ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଏକ ଗ୍ରୁପ ଫୁଲ ତୋଡ଼ା ନେଇ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ | ଏତିକିବେଳେ ଜଣେ ମହିଳା ରାହୁଲଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଗାଲରେ ଚୁମ୍ବନ କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଲାଜରେ ଲାଲ ପଡି ଯାଇଥିଲେ | ପରିସ୍ଥିତି ଏମିତି ହୋଇଥିଲା ଯେ ରାହୁଲ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଗହଣରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ |


୨୦୧୭ ନିର୍ବାଚନ ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଜନ୍ମ ମାଟି ଗୁଜରାଟରେ ଏହା ଥିଲା ରାହୁଲଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଗସ୍ତ | ଗୁଜରାଟ ଗସ୍ତରେ ଯାଇ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ବିଜେପିକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେଇଛନ୍ତି | ସଭାରେ ଖୁବ ବର୍ଷିଥିଲେ ରାହୁଲ | ଅଭିଭାଷଣରେ ରାହୁଲ କହିଥିଲେ ଯେ, ପ୍ରେମରେ ଘୃଣା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବିଜୟ ଲାଭ କରାଯାଇପାରେ |
ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଗୁଜରାଟ ମାଟିକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେଠାକୁ ଆସି ତାଙ୍କୁ ଅନେକ କିଛି ଶିଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

   Related Posts