Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ପ୍ରେମୀ ସହ ମିଶି ଶାଶୁକୁ ହତ୍ୟାକଲା ବୋହୂ, ଫେରାର ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ

9/03/2019 at 7:00 PM

କାରନାଲ  ୯/୩- ନିଜର ପ୍ରେମ ଚରିଚାର୍ଥ କରିବାକୁ ବୋହୂ କରିଲା ଶାଶୁକୁ ହତ୍ୟା ।  ନିଜର ପ୍ରେମିକ ସହ ଫେରାର ହେବାକୁ  ଶାଶୁକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଗାଁ ଲୋକ ।

ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ହରିୟାଣାର କାରନାଲରେ । ଉର୍ବଶୀ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ଶାଶୁକୁ କରିଛି ହତ୍ୟା । ଉର୍ବଶୀ ୨ ବର୍ଷତଳେ  କାରନାଲରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସେ ମୋବାଇଲରେ ରଂନମ୍ବରରେ କଥା ହେବାପରେ ରାକେଶ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ହୋଇଯାଇଥିଲା ପ୍ରେମ । ଏହି ପ୍ରେମକୁ ସେମାନେ ସତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ବି ଶାଶୁ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ । ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ବାହାରେ ରହୁଥିବା କାରଣରୁ ଶାଶୁ-ବୋହୂ ଘରେ ରହୁଥିଲେ । ଉର୍ବଶୀ ଲୁଚାଛପା ରାକେଶକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । ବେଳେବେଳେ ରାକେଶ ଧରମଭାଇ ବୋଲି ପରିଚୟ ଦେଇ ଉର୍ବଶୀକୁ ଦେଖାକରିବାକୁ ଆସୁଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ଗାଁରେ ଲୋକ କୁହାକୁହି ହେବାପରେ ଶାଶୁ ଜାଣି ଏହି କଥାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ଫଳରେ ଶାଶୁ-ବୋହୂ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ସମୟରେ ଝଗଡ଼ା ହେଉଥିଲା ।

ରାକେଶ-ଉର୍ବଶୀ ଦିନେ ଶାଶୁକୁ ମାରିଦେବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲେ । ଘରେ କେହି ନଥବା ବେଳେ ରାକେଶ ଦେଖାକରିବାକୁ ଉର୍ବଶୀକୁ ଆସିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ଶାଶୁ ଘରକୁ ଫେରି ଏର୍ବଶୀକୁ ଅଂସଯତ ଅବସ୍ତାରେ ରାକେଶ ସହ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା କାହାକୁ କହିଦେବା ଭୟରେ ରାକେଶ ଓ ଉର୍ବଶୀ ମିଶି ଶାଶୁକୁ ମାରିଦେଇଥିଲେ ।

ପରେ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଶାଶୁକୁ ନେଇ ରାତିରେ ନଈପଠାରେ ପୋତିଦେଇଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣାର କିଛିଦିନ ପରେ ଗାଁଲୋକ ଉର୍ବଶୀ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କଲେ । ଏହିକଥା ପୋଲିସକୁ କହିବା ପରେ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚଳାଇ ସବୁ ସତକଥା ପଦାକୁ ଆଣିଥିଲା ।

ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ରାକେଶ ଓ ଉର୍ବଶୀକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts