Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାରେ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ୧୦୦ ଜିଲ୍ଲାର କଲେକ୍ଟରଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ, ସେବାୟତ ପରିବାରଙ୍କୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କଲା ଶ୍ରୀ ମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • କୋଭିସିଲ୍ଡର ଦୁଇ ଡୋଜ୍ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବଧାନ ରହିବ ୧୨ ରୁ ୧୬ ସପ୍ତାହ, ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ସ୍ଵୀକାର କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର
  • ||
  • କରୋନା ଲଢେଇରେ ମିଳିଲା ତୃତୀୟ ଅସ୍ତ୍ର ! ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହରେ ବଜାରରେ ମିଳିବ ସ୍ପୁଟନିକ୍-ଭି, ଜୁଲାଇରେ ଦେଶରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଉତ୍ପାଦନ
  • ||
  • ପାଟନା : ମେ’ ୨୫ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟରେ ବଢିଲା ଲକ୍‌ଡାଉନ୍, ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କଲେ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ : ଟିଭି ଅଭିନେତା ରାଜୀବ ପାଲ୍ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାଜା, ବାଣ, ବରଯାତ୍ରୀ ବିନା ବାହାଘର, ବାଇକ୍‌ରେ କନ୍ୟାକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ବର
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଷଣ୍ଢ ବୋଝେଇ ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍ ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ, ଗୋଟିଏ ଷଣ୍ଢ ମୃତ, ୨ଟି ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୦୬୪୯ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମାଡି ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ତଉକ୍ତେ’, ଓଡିଶା ଉପରେ କଣ ରହିବ ପ୍ରଭାବ
  • ||

ଅନ୍ୟଜଣେ ଯୁବକ ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ସ୍ଵାମୀକୁ ହତ୍ୟାକଲେ ମହିଳା, ଏହି ଘଟଣାରେ ମୁଖ୍ୟ ଆସାମୀ ଥିଲା ମହିଳାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ

4/02/2019 at 6:27 PM

ହରିଦ୍ଵାର ୪/୨ –ପରକୀୟା ପ୍ରେମ କେବଳ ସ୍ଵାମୀ ନୁହେଁ ପରିବାରକୁ ବି ଛାରଖାର କରିଦିଏ । ଯଦି ନିଜର ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ ନ  ହେଲା, ତା ହେଲେ କେହି ବି ଅପରାଧ କରିବାକୁ ପଛାଇ ନଥାନ୍ତି ।

ସେହିଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ହରିଦ୍ଵାର ସିଡ଼କୁଲ ଥାନା ଅଂଚଳରେ । ରୀନା ନାମକ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ପ୍ରେମିକ ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖି ନପାରିବାରୁ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ କରିଛି ହତ୍ୟା । ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ରୀନାର ଇସାରାରେ ହୋଇଥିବା କଥା ପୋଲିସ କହିଛି ।

ଦେବେନ୍ଦ୍ର(୪୦)କୁ ନିଜ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ସେମାନେ ଏକ କେନାଲରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ରୀନାର ପୁରୁଷବନ୍ଧୁ ମଂଜିତ ଓ ତାର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ରବି ଥିବା କଥା ପୋଲିସ ଆଗରେ ସ୍ଵୀକାର କରିଛି ରୀନା ।

ସେମାନେ ମହେନ୍ଦ୍ରକୁ ତଣ୍ଟି ଚିପି ମାରିଦେଇଥିବା କହିଛନ୍ତି ଅଭିଯୁକ୍ତ । ରୀନା ଓ ସ୍ଵାମୀ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟରେ କିଛିଦିନ ହେଲା ଝଗଡ଼ା ଲାଗୁଥିଲା । ମଂଜିତ ରୀନା ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ଲୁଚିଛପି ରଖୁଥିଲା । ଏହି ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବାରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ଥିଲା   ବଡ଼ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ । ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇଦେବା ପାଇଁ କରିଥିଲେ ଯୋଜନା ।

ଘଟଣାଦିନ ମହେନ୍ଦ୍ର ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ରୀନା ମଂଜିତକୁ ଡ଼ାକିଥିଲା । ମଂଜିତ ସହିତ ରବି କୁମାର ବୋଲି ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ବି ଥିଲେ । ମଂଜିତ ଓ ରବି ସହିତ ମିଶି ରୀନା ମହେନ୍ଦ୍ରକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା ପୋଲିସ ଜେରା କଲାବେଳେ ମାନିଛନ୍ତି ଅଭିଯୁକ୍ତ ।

ମହେନ୍ଦ୍ରକୁ ହତ୍ୟା କଲା ପରେ ରୀନା ମଂଜିତକୁ ଧରି ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର । ମଂଜିତ ଓ ରୀନା ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପରେ ବାଇକରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନ ଖୋଜିଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି । ତିନିଦିନ ପରେ ମହେନ୍ଦ୍ରର ଶବ କେନାଲରୁ ଉଦ୍ଧାର କଲାପରେ ପୋଲିସ ଛାନଭିନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ସିଧା ରୀନା ଉପରକୁ  ନଜର ଆଣିଥିଲା ପୋଲିସ । ସେମାନଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଟ୍ରାକ୍ କରି ରୀନା ଓ ମଂଜିତକୁ ଧରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୋଇଥିଲା ପୋଲିସ । ଏହି ଘଟଣାରେ ରବି ଫେରାର ଥିବା କଥା ଜଣାଯାଇଛି ।

   Related Posts