Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଦଳା : ଖାକି ଉପରେ ଖାକିର ଜୁଲମ୍, ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଏସଆଇଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ଜେଲ୍ ଓ୍ୱାର୍ଡର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୪୩୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୫୩୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଗାଜା ଉପରେ ଇସ୍ରାଏଲର ପୁଣି ରକେଟ୍ ଆକ୍ରମଣ, ଭାଙ୍ଗିଲା ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ରାଜିନାମା
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରଲରକୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌, ୨ ମୃତ
  • ||

ଚଳନ୍ତା ବସରୁ ବାନ୍ତି କରିବା ପାଇଁ ମୁଣ୍ଡ ବାହାରକୁ କାଢ଼ିଲେ ମହିଳା; ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଖୁଣ୍ଟରେ ପିଟି ହୋଇ ମୁଣ୍ଡ ଗଣ୍ଡି ହୋଇଗଲା ଅଲଗା

19/01/2019 at 1:19 PM

ଛତ୍ରପୁର ୧୯/୧ : ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ପନ୍ନା ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି | ବସରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ବସ ଝରକା ପରେ ମୁଣ୍ଡ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିବା ଯୋଗୁଁ ଏକ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି | ମହିଳା ସେହି ସିଟରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ବସିଥିଲେ | ତାଙ୍କୁ ବାନ୍ତି ଲାଗିବାରୁ ସେ ପାଖରେ ଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ସିଟ ବଦଳାଇବାକୁ କହିଥିଲେ | ପାଖରେ ଥିବା ମହିଳା ତାଙ୍କ ସିଟ ଚଡି ଭିତର ପଟକୁ ବସିଥିଲେ | ମହିଳା ଜଣକ ବାନ୍ତି କରିବା ପାଇଁ ଯେମିତି ଝରାକୁ ପଟୁ ମୁଣ୍ଡ ବାହାରକୁ କଲେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ହଠାତ କଟିଯାଇ ବାହାରେ ପଡିଗଲା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସତନାରୁ ଛତ୍ରପୁର ଯାଉଥିବା ବସରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କର ଗତକାଲି ଭୟଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ବାନ୍ତି ଲାଗିବାରୁ ମହିଳା ମୁଣ୍ଡ ବାହାରକୁ କରିଥିଲେ | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ବସ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଖୁଣ୍ଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଥିଲା | ପନ୍ନା ସ୍ଥିତ ବିଜ୍ଞାନ କଲେଜ ସମ୍ମୁଖରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଖୁଣ୍ଟରେ ବଦେଇହେବ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କଟିଯାଇଥିଲା | କ୍ଷଣକେ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଗଣ୍ଡି ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲା | ମୁଣ୍ଡ ବାହାରେ ପଡିଥିବାବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ଗଣ୍ଡି ବସ ସିଟରେ ରହିଥିଲା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଆସାରାଣୀ ଖାରେ ପନ୍ନା ଜିଲ୍ଲାର ବକ୍ସବାହାରେ ରୁହନ୍ତି | ଗତକାଲି ସେ ଛତ୍ରପୁର ଯାଉଥିଲେ | ପନ୍ନା ପାଖରେ ବସ ବୁଲିଲା ବେଳକୁ ମହିଳା ମୁଣ୍ଡ ବାହାରକୁ କଢ଼ାଇଥିଲେ ଏବଂ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଖୁଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କଟିଯାଇଥିଲା |

   Related Posts