Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୩୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୭୨୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଆଜି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ‘ଟିକା’ ସମୀକ୍ଷା, ଭ୍ୟାକସିନ୍ ବିକାଶରେ ଲାଗିଥିବା ୩ କମ୍ପାନୀ ସହ ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କୋଣାର୍କ ମହୋତ୍ସବ: କୋଭିଡ଼ କଟକଣା ମଧ୍ୟରେ ପାଳିତ ହେବ ଉତ୍ସବ
  • ||
  • ଆଜି ପବିତ୍ର କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ଡଙ୍ଗା ଭସା ଉପରେ ରୋକ , କୋଭିଡ କଟକଣା ଯୋଗୁଁ ଉତ୍ସବ ଫିକା
  • ||
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୭୦୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||

ଚଳନ୍ତା ବସରୁ ବାନ୍ତି କରିବା ପାଇଁ ମୁଣ୍ଡ ବାହାରକୁ କାଢ଼ିଲେ ମହିଳା; ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଖୁଣ୍ଟରେ ପିଟି ହୋଇ ମୁଣ୍ଡ ଗଣ୍ଡି ହୋଇଗଲା ଅଲଗା

19/01/2019 at 1:19 PM

ଛତ୍ରପୁର ୧୯/୧ : ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ପନ୍ନା ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି | ବସରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ବସ ଝରକା ପରେ ମୁଣ୍ଡ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିବା ଯୋଗୁଁ ଏକ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି | ମହିଳା ସେହି ସିଟରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ବସିଥିଲେ | ତାଙ୍କୁ ବାନ୍ତି ଲାଗିବାରୁ ସେ ପାଖରେ ଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ସିଟ ବଦଳାଇବାକୁ କହିଥିଲେ | ପାଖରେ ଥିବା ମହିଳା ତାଙ୍କ ସିଟ ଚଡି ଭିତର ପଟକୁ ବସିଥିଲେ | ମହିଳା ଜଣକ ବାନ୍ତି କରିବା ପାଇଁ ଯେମିତି ଝରାକୁ ପଟୁ ମୁଣ୍ଡ ବାହାରକୁ କଲେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ହଠାତ କଟିଯାଇ ବାହାରେ ପଡିଗଲା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସତନାରୁ ଛତ୍ରପୁର ଯାଉଥିବା ବସରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କର ଗତକାଲି ଭୟଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ବାନ୍ତି ଲାଗିବାରୁ ମହିଳା ମୁଣ୍ଡ ବାହାରକୁ କରିଥିଲେ | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ବସ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଖୁଣ୍ଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଥିଲା | ପନ୍ନା ସ୍ଥିତ ବିଜ୍ଞାନ କଲେଜ ସମ୍ମୁଖରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଖୁଣ୍ଟରେ ବଦେଇହେବ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କଟିଯାଇଥିଲା | କ୍ଷଣକେ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଗଣ୍ଡି ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲା | ମୁଣ୍ଡ ବାହାରେ ପଡିଥିବାବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ଗଣ୍ଡି ବସ ସିଟରେ ରହିଥିଲା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଆସାରାଣୀ ଖାରେ ପନ୍ନା ଜିଲ୍ଲାର ବକ୍ସବାହାରେ ରୁହନ୍ତି | ଗତକାଲି ସେ ଛତ୍ରପୁର ଯାଉଥିଲେ | ପନ୍ନା ପାଖରେ ବସ ବୁଲିଲା ବେଳକୁ ମହିଳା ମୁଣ୍ଡ ବାହାରକୁ କଢ଼ାଇଥିଲେ ଏବଂ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଖୁଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କଟିଯାଇଥିଲା |

   Related Posts