Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଥାନାରେ ବାହା କରାଇଥିଲା ପୋଲିସ : ଶାଶୁଘରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ନବବଧୂର ଝୁଲନ୍ତା ଶବ, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ…

21/08/2019 at 11:37 AM

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ୨୧|୮: କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା କଜଳବନ୍ଧ ଗାଁ ରେ ଗତକାଲି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ।ଜଣେ ନବବଧୂର ଝୁଲନ୍ତା ମୃତ ଦେହ ପୋଲିସ ଶାଶୂ ଘରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ମୃତ ନବବଧୂ ହେଲେ ରୁନୁମଳିକ । ତାଙ୍କୁ ଯୌତୁକ ପାଇଁ ଶାଶୁଘର ଲୋକ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ରୁନୁଙ୍କ ବାପା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି । ରୁନୁଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ନବଘନ ଗତକାଲିଠାରୁ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ।

 ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ୨୦୧୮ମସିହାରେ କଜଳବନ୍ଧ ଗାଁର ରୁନୁ ମଳିକ ସେହି ଗାଁର ଅକ୍ଷୟ ମଳିକଙ୍କ ପୁଅ ନବଘନଙ୍କ ସହ ଲୁଚି ଘରୁ ପଳାଇଥିଲେ ।ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ଓ ଉଭୟେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ଏହାକୁ ପରିବାର ଲୋକେ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ସେମାନେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।  ତବେ ପରେ ରୁନୁଙ୍କ ପରିବାର ଥାନାରେ ଳିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ଦେବା ପରେ ପୋଲିସ ରୁନୁ ଓ ନବଘନକୁ ଠାବ କରିଥିଲେ ।  ଦୁଇ ଜଣ ପ୍ରାପ୍ତ ବୟସ୍କ ହୋଇଥିବାରୁ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଆଦର୍ଶ ଥାନାର ପୁର୍ବତନ ଥାନା ଅଧତ୍କାରୀ ଥାନା ପରିସରରେ ହିଁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ କରାଇଥିଲେ।ନବଘନଙ୍କ ପରିବାରକୁ ବୁଝାସୁଝା କରି ପୋଲସ ଉଭୟ ନବଘନ ଓ ରୁନୁଙ୍କୁ ନବଘନଙ୍କ ଘରକୁ ପଠାଇଦେଇଥିଲେ । ରୁନୁ ସେବେଠାରୁ ଶାଶୂଘରେ ରହୁଥିଲେ ।

ତବେ ଗତକାଲି ରୁନୁଙ୍କ ମୃତଦେହ ଶାଶୁ ଘରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି ।  ପରିବାର ଲୋକେ ଖବର ପାଇ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେବା ପରେ ପୋଲିସ ଶବ ଜବତ କରି ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଦେଇଛି । ବିବାହ ବେଳେ ଯୌତୁକ ଦିଆଯାଇନଥିବାରୁ ରୁନୁକୁ ତାର ଶାଶୁଘର ଲୋକେ ମାରିଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ରୁନୁର ବାପା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟେ ରୁନୁର ସ୍ବାମୀ ନବଘନ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବାରୁ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁକରି ନବଘନକୁ ଖୋଜିବା ସହିତ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି  ।

   Related Posts