Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦୧୭ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଖୋଳତାଡ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ, ୪ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ମିଚିଗାନ ସ୍କୁଲରେ ୧୫ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରର ଉନ୍ମତ୍ତକାଣ୍ଡ, ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ ବରପଦା ନିକଟରେ ଦୁଇ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର
  • ||

ଭଉଣୀର ଚତୁର୍ଥ ବିବାହକୁ ବିରୋଧ କରି ଭାଇ ହେଲା ଭଉଣୀ ହନ୍ତା

25/11/2018 at 12:29 PM

ସୋରୋ ୨୫/୧୧ : ଚତୁର୍ଥ ବିବାହ ଦିନ ବଡ ଭାଇ ସହିପାରିଲାନି। ପନିକରେ ଭାଇ ହାଣିଦେଲା ଭଉଣୀକୁ । ଭଉଣୀ ହାତ ମୁଣ୍ଡ ଗୋଡରେ ଆଘାତ ହୋଇଥିବାରୁ ପ୍ରଥମେ ସୋର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । କଟକରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁଇଦିନ ପରେ ଭଉଣୀର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି ।

ସୋର ଥାନା ଦହିସଡା ମଧୁସୂଦନ ଗାଁରେ ଘଟିଛି ଘଟଣା । ଗାଁର କୈଳାସ ବେହେରା ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ବିବାହିତ ଭଉଣୀ ସସ୍ମିତାକୁ ପନିକରେ ହାଣିଦେଇଥିଲେ । ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ଗତ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ । ଭଉଣୀ ସସ୍ମିତା ଦୀର୍ଘବର୍ଷ ଧରି ବାପଘରେ ରହି ଆସୁଥିଲେ । ସସ୍ମିତା ଚତୁର୍ଥ ଥର ବିବାହ କରିଥିଲେ ।ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ, ବାଲେଶ୍ବର, ସୋର ଏବଂ ଶେଷରେ ଗତ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଚତୁର୍ଥ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବାଲେଶ୍ବର ଆଜିମାବାଦରେ ଜୈନିକ ଯୁବକକୁ ବିବାହ କରି ନିଜ ବାପଘରକୁ ଫେରିଥିଲା । ସେହିଦିନ ରାତି ସାତଟା ବେଳେ ସସ୍ମିତାର ବଡଭାଇ ଭଉଣୀର ଏଭଳି ଚତୁର୍ଥ ବିବାହରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଭୁଜାଲିରେ ସସ୍ମିତାର ଗୋଡ଼,ହାତ ଓ ମୁଣ୍ଡକୁ ହାଣିଦେଇଥିଲା । ସସ୍ମିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯିବ ପରେ ସାନଭାଇ ସୁଶାନ୍ତ ବେହେରା ସୋର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୁଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ କୈଳାସ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି।

   Related Posts